۰

طرح امداد و نجات زمستانی هلال احمر قم از 15 آذر ماه اجرا می‌شود

قم نیوز: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: طرح امداد و نجات زمستانی هلال احمر قم از 15 آذر ماه اجرا می شود .
طرح امداد و نجات زمستانی هلال احمر قم از 15 آذر ماه اجرا می‌شود
طرح امداد و نجات زمستانی هلال احمر قم از 15 آذر ماه اجرا می‌شود
به گزارش قم نیوز هادی سلیمی با بیان این مطلب گفت: طرح زمستانی امداد و نجات جمعیت هلال احمر از 15 آذر ماه آغاز و تا 15 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه تمام پایگاه‌های امداد و نجات هلال احمر نیز در این ایام آماده و مجهز به تجهیزات و لوازم امدادی شده اند، اظهار کرد: 8 پایگاه ثابت و موقت نیز در بخش های کهک، جعفریه، سلفچگان، دستجرد و همچنین گرمسار و قم - تهران فعال خواهند بود.
به گفته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم ، در طرح زمستانی هلال احمر از ظرفیت تیم‌های واکنش سریع نیز استفاده خواهد شد.
سلیمی تصریح کرد: علاوه بر امدادرسانی به خودرو‌ها و آسیب دیدگان، در قالب این طرح خدمات دیگری از جمله توزیع بسته غذایی، اسکان اضطراری مسافران و امدادرسانی به در راه ماندگان ارائه می شود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به بارش برف و باران در فصل زمستان، رانندگان نیز باید نکات ایمنی را در جاده‌ها رعایت کنند و مجهز به زنجیر چرخ، لباس گرم و مواد غذایی باشند خاطر نشان کرد: ندای امداد 112 هلال احمر به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی به مردم در حوادث است.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب: 92829
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *