۰

بانوان قمی در رشته دعاخوانی و قرائت تحقیق صاحب مقام کشوری شدند

قم نیوز: رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان قم گفت: چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران با کسب دو رتبه برتر برای نمایندگان قم همراه بود.
بانوان قمی در رشته دعاخوانی و قرائت تحقیق صاحب مقام کشوری شدند
بانوان قمی در رشته دعاخوانی و قرائت تحقیق صاحب مقام کشوری شدند
به گزارش قم نیوز سید محمد صالح‌نژاد صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه نمایندگان استان قم در بخش خواهران صاحب دو رتبه برتر در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شدند، گفت: مرحله نهایی این دوره از مسابقات امسال به خاطر شیوع کرونا، در دو بخش خواهران و برادران به صورت غیر حضوری به انجام رسید و پیش از این قرار بود به میزبانی تهران برگزار شود.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم افزود: در بخش برادران، در هماهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه با مراکز استانی صدا و سیما، مقرر شد نمایندگان هر استان در صدا و سیمای هر مرکز حضور یابند و در رشته خود به اجرا بپردازند، فیلم این اجراها نیمه دوم آذرماه سال جاری از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود و داوران نیز به ارزیابی آنها می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه بخش خواهران هم به صورت ویدئوکنفرانس تدارک دیده شد، ادامه داد: پنج نفر از خواهران قمی در این مرحله حضور داشتند که پس از ارزیابی داوران، رأی نهایی در بخش خواهران اعلام شده و شاهد درخشش دو نماینده استان قم و کسب رتبه‌های برتر توسط آنها بودیم.

صالح نژاد گفت: سرکار خانم فاطمه پیوسته رودسری توانست در رشته دعاخوانی، رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص دهد و در رشته قرائت تحقیق نیز سرکار خانم نصیبه کرمی پارسا رتبه دوم کشوری را کسب کرد و امیدواریم در بخش برادران هم شاهد درخشش نمایندگان قرآنی استان باشیم.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب: 92821
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *