۰

انتصاب فرماندهان عملیات مبارزه با کرونا در قم

قم نیوز: استاندار قم در احکام جداگانه ای، فرمانده قرارگاه و فرمانده عملیات اجرای طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید19 را منصوب کرد.
انتصاب فرماندهان عملیات مبارزه با کرونا در قم
انتصاب فرماندهان عملیات مبارزه با کرونا در قم
 به گزارش قم نیوز بهرام سرمست در این احکام فرماندار قم، مرتضی حیدری را به عنوان فرمانده قرارگاه شهرستان و سرهنگ امیر جعفری، فرمانده ناحیه ویژه سپاه قم را به عنوان فرمانده عملیات طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید19 به شیوه محله خانواده محور (طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی) منصوب کرد.

استاندار قم همچنین سیامک محبی که معاونت دانشگاه علوم پزشکی و ریاست مرکز بهداشت استان را در اختیار دارد به عنوان معاون فرمانده قرارگاه شهرستان منصوب کرده است.

در  بخشی از حکم سرمست به این افراد آمده است:
«انتظار می‌رود با استعانت از درگاه خداوند متعال و با تشکیل قرارگاهِ طرح و برگزاری منظم جلسات، هماهنگی و پیگیری مستمر با همکاری کامل همه دستگاه‌ها و اعضای ذیربط که در اجرای طرح مسؤولیت دارند، نسبت به اجرای کامل طرح اقدام نموده و گزارش‌های مستمر را به دبیرخانه ستاد استان اعلام نمایید.»


طرح مدیریت جامع تجمع‌ها و ترددها برای مبارزه عملیاتی با کرونا در حالی از امروز شنبه اول آذر ماه آغاز شده است که استاندار قم به معاون توسعه مدیریت و منابع خود دستور داده بود تا روز پنجشنبه گذشته، بیست و نهم آبان ماه، مصادیق جزئی طرح را در استان مشخص و اعلام کند.

انتهای پیام/ 106
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 92770
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *