۰

پیگیری مسائل متروی قم در شورای فنی کشور/ لزوم حمایت از پیمانکار

قم نیوز: شهردار قم گفت: مشکلات متروی قم در زمینه عمل به تعهدات پیمانکار در شورای فنی پیگیری می‌شود.
پیگیری مسائل متروی قم در شورای فنی کشور/ لزوم حمایت از پیمانکار
پیگیری مسائل متروی قم در شورای فنی کشور/ لزوم حمایت از پیمانکار
به گزارش قم نیوز سید مرتضی سقائیان نژاد در جلسه شورای سازمان قطار شهری استان قم با اشاره به مهم‎ترین چالش‌های احتمالی پروژه متروی قم، اظهار داشت: مسئله تأمین مالی یکی از مسائل بسیار مهم در پیشبرد متروی قم است.

شهردار قم افزود: در زمینه واریز پول اگر سازمان قطار شهری بتواند به طور مستقیم اقدام کند، هدر رفت سرمایه کمتری خواهیم داشت و توان مالی ما افزایش پیدا می‌کند.

سقائیان نژاد با اشاره به پیگیری اصلاح روند پرداخت‌ها برای پروژه متروی قم، گفت: مسئله تأمین تجهیزات هم یکی از مهم‌ترین موضوعات مترو است.

وی با اشاره به تعهدات سازمان قطار شهری در شورای عالی فنی کشور برای پروژه مترو، اظهار داشت: برای اینکه تعدیل‌ها متوقف نشده و پروژه دچار مشکل نگردد باید پیگیری‌هایی در شورای فنی کشور انجام دهیم.

شهردار قم با تأکید بر لزوم حمایت از پیمانکار برای حل مشکلات پروژه، اضافه کرد: سیاست ما حمایت هر چه بیشتر از پیمانکار و حل مشکلات برای افتتاح فاز اول پروژه متروی قم در سال ۱۴۰۰ است.

سقائیان نژاد با اشاره به لزوم تأمین پشتوانه مالی برای پروژه مترو، افزود: مشکل املاک شهرداری بایستی حل شود تا بتوانیم اعتبارات را وارد پروژه مترو کرده و در شهر حرکت ایجاد کنیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۳
کد مطلب: 92269
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *