۰

راه‌اندازی ۱۱ پارکینگ موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر قم

قم نیوز: معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: 11 پارکینگ موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر قم راه‌اندازی شد.
راه‌اندازی ۱۱ پارکینگ موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر قم
راه‌اندازی ۱۱ پارکینگ موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر قم
به گزارش قم نیوز عباس ذاکریان با توجه به نیاز ساماندهی موتورسیکلت‌ها در مرکز شهر، اظهار کرد: بعد از آرام‌سازی هسته مرکزی شهر و اجرای محدودیت‌های ترافیکی یکی از چالش‌های شهروندان پارک موتورسیکلت‌ها در پیاده‌روها و اطراف خیابان‌ها است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مطالبه شورای اسلامی شهر و مردم برای ساخت پارکینگ در هسته مرکزی شهر را نقطه آغاز نهضت ساخت پارکینگ در سال ۹۹ دانست و افزود: با توجه به اختصاص دوباره بودجه دو سال گذشته برای ساخت پارکینگ این طرح با اولویت ساخت پارکینگ موتورسیکلت آغاز شد.

ذاکریان اظهار کرد: چهارراه بازار کوچه وحدت، چهارراه بازار، جنب پاساژ شمس‌العماره، جنب پاساژ الزهرا، تقاطع انقلاب و عمار یاسر، انتهای پارکینگ شرقی تعدادی از پارکینگ‌های مشخص‌شده است.

وی ادامه داد: مقابل صحن حضرت فاطمه(س)، کنار پل علیخانی مقابل دادسرا، مقابل دادگستری، مقابل پاساژ قدس ،کوچه دوم خیابان ۱۹ دی نیز برای پارک موتورسیکلت‌ها آماده‌شده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر پارک موتورسیکلت در محدوده‌های مشخص‌شده، بیان کرد: در صورت عدم رعایت ممنوعیت پارک در پیاده‌روها و خیابان‌ها، موتورسیکلت توقیف‌شده و به پارکینگ پارک‌سوار شمالی منتقل می‌شود.

ذاکریان با درخواست از راکبان موتورسیکلت مطرح کرد: رعایت قوانین و مقررات علاوه بر ساماندهی هسته مرکزی شهر و سهولت رفت‌وآمد عابران پیاده در حفظ ایمنی و کاهش سرقت موتورسیکلت‌ها تأثیر بسیاری خواهد داشت.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب: 92069
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *