۰

آیت الله کعبی: پیروزی جبهه مقاومت در یمن کلید آزادی قدس است

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه پیروزی جبهه مقاومت در یمن کلید آزادی قدس است، افزود: مردم بحرین و امارات تن به ذلت نخواهند داد.
پیروزی جبهه مقاومت در یمن کلید آزادی قدس است
پیروزی جبهه مقاومت در یمن کلید آزادی قدس است
به گزارش قم نیوز آیت الله کعبی ظهر دوشنبه در همایش بررسی حضور فاجعه بار رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس که به همت سازمان بسیج حقوقدانان قم در سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم برگزار شد، عادی سازی روابط امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی موجب تسریع در بیداری اسلامی و کوتاه‌تر کردن عمر رژیم صهیونیستی عنوان کرد و افزود: تشکیل صندوق حمایت بین المللی از مقاومت به منظور تهیه سلاح و آذوقه برای گروه‌های مقاومت از جمله راهکارهای جلوگیری از ورود رژیم صهیونیستی به منطقه خلیج فارس است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عادی سازی روابط، از نظر حقوقی تأثیری در تغییر ماهیت اشغالگری رژیم صهیونیستی ندارد، افزود: بر اساس قطعنامه سال ۲۰۱۲ سازمان ملل متحد، فلسطین به رسمیت شناخته شده است.

وی کلید آزادی قدس را پیروزی جبهه مقاومت در یمن دانست و افزود: مردم بحرین، امارات و کشورهای در آستانه سازش، تن به این ذلت نخواهند داد و در مقابل سردمداران خود خواهند ایستاد.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۸
کد مطلب: 91668
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *