۰

دمای هوای قم به ۲۷ درجه رسید/کاهش دمای هوا

قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم گفت: حداقل دمای هوای امروز ۱۵ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۷ درجه است.
دمای هوای قم به ۲۷ درجه رسید/کاهش دمای هوا
دمای هوای قم به ۲۷ درجه رسید/کاهش دمای هوا
به گزارش قم نیوز سعید اسماعیلی با اشاره به اینکه آسمان قم طی امروز کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید است‌، گفت: سمت باد امروز شرقی و سرعت وزش باد بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۱۵ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۷ درجه است.

کارشناس هواشناسی استان قم با بیان اینکه هوای این استان در روز چهارشنبه کمی ابری در برخی ساعت همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید موقتی در برخی مناطق همراه با بارش پراکنده خواهد بود، گفت: سمت باد طی چهارشنبه شرقی و سرعت وزش باد بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۱۲ درجه و حداکثر دمای هوا نیز ۲۷ درجه خواهد بود.

وی افزود: هوای استان قم در روز پنجشنبه صاف تا کمی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد متوسط و در روز جمعه صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

اسماعیلی با اشاره به اینکه سمت باد پنجشنبه شرقی و سرعت وزش باد بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۱۳ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۱ درجه است، افزود: سمت باد جمعه شرقی و سرعت وزش باد بین ۲۰ تا ۳۵ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۱۴ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۳ درجه خواهد بود.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۱
کد مطلب: 91665
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *