۰

اعلام هشدار صوتی کرونا در مناطق پرخطر شهر قم اجرا می‌شود

قم نیوز: به دنبال شیوع بیماری کرونا و افزایش چشمگیر مبتلایان شهرداری قم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مدیریت بحران استان اعلام هشدار صوتی در خیابان های استان اجرا می شود.
اعلام هشدار صوتی کرونا در مناطق پرخطر شهر قم اجرا می‌شود
اعلام هشدار صوتی کرونا در مناطق پرخطر شهر قم اجرا می‌شود
به گزارش قم نیوز مهدی کلانترزاده ظهر امروز در بیست و پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی و کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد مبارزه با کرونا که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با بیان اینکه بنرهای اطلاع رسانی در عرصه پل ها و پرتابل ها در دستور کار قرار گرفته است، اظهار داشت: فایل صوتی هشدار به شهروندان در رعایت پروتکل های بهداشتی پس از تائید علوم پزشکی و مدیریت بحران در قالب 14 خودرو و 30 برج اذان در سطح شهر پخش می شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به اینکه ماشین های آتش نشانی و پیشگیری از تخلفات شهرداری کار اعلام هشدار صوتی در سطح شهر عهده دار هستند، افزود: با احصا مناطق پرخطر و درگیر شهر قم اعلام هشدار و تذکرات کرونایی در این مناطق تقویت می شود.

به گفته وی، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در میدان آستانه برنامه های هشداری به صورت نمادین اجرا می شود که استقبال خوبی از این برنامه شد.

کلانترزاده با انتقاد از بی توجهی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک تصریح کرد: سامانه 137، 190 و سازمان تبلیغات برای دریافت گزارشات برای اعلام تجمعات معرفی شده که تاکنون 626 مورد گزارش مردمی درباره برگزاری تجمعات ثبت شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم ادامه داد: از 626 تماس مردمی، 147 مورد از تجمعات در حوزه شهرداری بود که عبارت است از برگزاری ایستگاه های صلواتی، روزبازار، آرامستان ها، بوستان ها، اتوبوس ها و... که پس از اعلام این گزارشات مردمی ارگان های مربوطه برای رفع تجمعات وارد عمل می شوند.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۸
کد مطلب: 91664
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *