۰

بوستان 500 هزارمترمربعی خضرنبی امسال تکمیل می‌شود

قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بوستان خضر را از جنب بلوار شهید آوینی تا کوه خضر به مساحت 500 هزار مترمربع در حال احداث داریم که امید داریم امسال آماده افتتاح شود.
بوستان 500 هزارمترمربعی خضرنبی امسال تکمیل می‌شود
بوستان 500 هزارمترمربعی خضرنبی امسال تکمیل می‌شود
به گزارش قم نیوز پیام جوادیان ظهر امروز در نشست رسانه‌ای تشریح جزئیات افتتاح هفت پروژه در حوزه خدمات شهری شهرداری قم، با بیان اینکه به سرانه 20 مترمربع فضای سبز به ازای شهروندان رسیدیم اظهار کرد: با این آمار در کلان‌شهرها رتبه سوم را داریم و به دنبال این هستیم که رتبه نخست را کسب کنیم.

وی با تاکید بر اینکه از ابتدای سال قصد داشتیم که افتتاح پروژه‌های بزرگ را در برنامه قرار دهیم اما به دلیل شیوع کرونا این امکان فراهم نشد افزود: بوستان عترت به متراژ 20 هزار مترمربع با امکانات متعدد ورزشی، مجموعه بازی، نمازخانه، سرویس بهداشتی، 4 پارکینگ هم‌اکنون در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه افتتاح بوستان باغ موزه دفاع مقدس با مساحت 320 هزار مترمربع کمک زیادی به تقویت فضاهای تفریحی شهر قم خواهد کرد گفت: در کنار این مجموعه بوستان خضر را از جنب بلوار شهید آوینی تا کوه خضر به مساحت 500 هزار مترمربع در حال احداث داریم که امید داریم امسال آماده افتتاح شود.

وی اضافه کرد: بوستان زائر هم حدفاصل بزرگراه آیت‌الله بروجردی تا خیابان ظهور در حال اجرا است.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۴
کد مطلب: 91644
برچسب ها: بوستان خضرنبی
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *