۰

دمای قم به 43 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 43 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 43 درجه می‌رسد
دمای قم به 43 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: روز گذشته آب و هوای استان صاف اوایل شب افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید و در برخی مناطق گرد و خاک گزارش شد.

وی با بیان اینکه دیروز حداقل و حداکثر دمای قم 22 درجه و 41 درجه به ثبت رسید، ادامه داد : جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 24 درجه و 42 درجه است، امروز آب و هوای استان صاف، اوایل شب افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید، در برخی مناطق گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 25 درجه و 43 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 22 درجه و 39 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب: 90751
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *