۰

ضارب مأمور پلیس و قاتل شهروند قمی دستگیر شد

قم نیوز: فرمانده انتظامی استان قم گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، ضارب مأمور پلیس و قاتل شهروند قمی ظرف ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد.
ضارب مأمور پلیس و قاتل شهروند قمی دستگیر شد
ضارب مأمور پلیس و قاتل شهروند قمی دستگیر شد
به گزارش قم نيوز سردار سید محمود میر فیضی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس با 110 مبنی بر حضور فردی مسلح با لباس مبدل زنانه دریکی از مجتمع‌های مسکونی در پردیسان، با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله عوامل انتظامی به محل موردنظر اعزام شدند.

وی گفت: مدیر مجتمع مسکونی نیز برای هدایت مأموران، آن‌ها را همراهی و با احساس تکلیف سعی در کمک‌رسانی برای دستگیری متهم داشت که پس از گشودن در واحد مسکونی موردنظر، ضارب با آمادگی قبلی اقدام به تیراندازی می‌کند.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در این حادثه متهم، مأمور پلیس را از ناحیه پهلو و کتف و مدیر مجتمع را نیز از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار داده و متواری می‌شود.

سردار میر فیضی گفت: مجروحان حادثه بلافاصله توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل که در حال حاضر وضعیت عمومی مأمور، رضایت‌بخش اعلام‌شده لیکن متأسفانه مدیر مجتمع علی‌رغم تلاش پزشکان به دلیل شدت جراحت وارده فوت می‌کند.

وی اضافه کرد: با تشکیل تیمی زبده از کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم و با هماهنگی دستگاه قضائی، دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت و درحالی‌که نامبرده با خودرو پژو 405 قصد خروج از قم و عزیمت به یکی از استان‌های هم‌جوار را داشت شناسایی و با شلیک چندین گلوله خودرو وی متوقف، متهم دستگیر و در بازرسی از خودرو پژو، سلاح کمری که با آن تیراندازی کرده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: پس از انتقال ضارب به پلیس آگاهی استان، نامبرده طی تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف کرد که پس از تحقیقات تکمیلی، برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی استان معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰
کد مطلب: 90628
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *