۰

ضرورت توجه جدی مدیران استان به توسعه نواحی صنعتی در بخش های قم

قم نیوز: استاندار قم بر ضرورت توجه جدی مدیران استان به توسعه ی نواحی صنعتی در بخش های قم تاکید کرد.
ضرورت توجه جدی مدیران استان به توسعه نواحی صنعتی در بخش های قم
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی با تاکید بر اهمیت توسعه نواحی صنعتی در استان قم اظهار کرد: نواحی صنعتی مکمل و پشتیبان شهرک های صنعتی استان هستند و بایستی مورد توجه جدی مسئولان امر قرار بگیرند.

استاندار قم ضمن استقبال از پیشنهادات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای واگذاری اراضی جهت فعالیت های اقتصادی، با بیان اینکه زمین برای کاربری مشخص واگذار می شود افزود: بایستی بررسی ها و استعلامات لازم پیش از اعطای زمین به متقاضیان سرمایه گذاری انجام شود.

وی با بیان اینکه مکانیزم توسعه زیرساخت ها برای شهرک ها و نواحی صنعتی طبق قانون مشخص شده است خاطرنشان کرد: الگوی تفاهم سه جانبه در زمینه تامین برق در شهرک صنعتی شکوهیه با موفقیت اجرایی شده است که قابل تعمیم به سایر نواحی صنعتی می باشد.

وی با بیان اینکه در زمینه ی شهرک پوشاک در بخش کهک نیز ظرفیت جدیدی ایجاد شده است گفت:  بایستی بررسی های لازم برای رفع موانع قانونی انجام شود.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لغو همایش سرمایه گذاری استان قم به دلیل شیوع کرونا اظهار کرد: معاون اقتصادی استاندار قم  با همفکری بخش خصوصی موظف به اخذ مجوزهای بی نام برای فرصت های سرمایه گذاری استان قم هستند.

وی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر حمایت از توسعه ی واحدهای تولیدی موفق خاطرنشان کرد: بایستی از مبانی حقوقی، کارشناسی و فنی برای استفاده بهینه از منابع با تعادل بخشی به مسائل بهره گرفته شود.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب: 90625
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *