۰

پیش بینی افزایش تدریجی دما در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آینده به تدریج شاهد افزایش دما در استان خواهیم بود.
پیش بینی افزایش تدریجی دما در قم
پیش بینی افزایش تدریجی دما در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری در برخی ساعات وزش باد، در بعد از ظهر افزایش ابر و برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 25 درجه و 38 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 25 درجه و 40 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر و در برخی مناطق رگبار و رعد برق و وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش ابر و وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 26 درجه و 42 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 25 درجه و 40 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 26 کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 20 درجه و منطقه کوه سفید با 41 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۳
کد مطلب: 90189
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *