۰

مدال‌آوران رقابت‌های کشوری دوومیدانی قم تجلیل شدند

قم نیوز: هیئت دوومیدانی قم به‌پاس تقدیر از زحمات ورزشکاران مدال‌آور استان در رقابت‌های کشوری در تمامی ماده‌های این رشته اقدام به برگزاری مراسم تجلیل از مدال‌آوران مسابقات کشوری در دو بخش آقایان و بانوان کرد.
مدال‌آوران رقابت‌های کشوری دوومیدانی قم تجلیل شدند
مدال‌آوران رقابت‌های کشوری دوومیدانی قم تجلیل شدند
به گزارش قم نیوز مراسم تقدیر از مدال‌آوران رقابت‌های کشوری دوومیدانی استان توسط هیئت دوومیدانی برگزار شد.

این مراسم با حضور ورزشکاران، پیشکسوتان و مسئولین ورزش استان ازجمله رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان و حسین دوعلی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان در محل پیست دوومیدانی ورزشگاه شهید حیدریان برگزار شد.

در این مراسم علی‌رضایی رئیس هیئت دوومیدانی استان با اشاره به‌افتخار آفرینی ورزشکاران این هیئت در سال 98 گفت: برنامه‌های این هیئت در سال جدید کسب ورودی المپیک 2021 توکیو ژاپن و کسب عناوین برتر در رشته دوومیدانی خواهد بود.

رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم ضمن ابراز رضایت از عملکرد هیئت دوومیدانی بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همچون گذشته از هیئت دوومیدانی استان قم حمایت خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم بابیان اینکه جوانان ورزشکار استان قم بسیار توانمند هستند، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از هیئت‌هایی که شانس کسب ورودی المپیک را دارا هستند حمایت خواهد کرد.

وی در پایان برای ورزشکاران رشته دوومیدانی آرزوی موفقیت روزافزون کرد و گفت: از هیئت دوومیدانی تا کسب جواز ورود به المپیک پیش رو حمایت خواهد می‌کند.

در حاشیه این مراسم از رضا ملک پور و زهرا صفایی به‌عنوان برنده چالش ورزش در خانه که به دلیل وقوع اپیدمی کرونا در میان ورزشکاران کشور برگزار شد نیز تجلیل به عمل آمد.

در پایان این مراسم از مدال‌آوران ماده‌های مختلف رشته دوومیدانی استان در رقابت‌های کشوری در سال 98 تجلیل شد.

سید علی حسینی(مدال طلای ماده پرش‌بانیزه)، رضا ملک پور(مدال نقره ماده دو 400 متر بامانع)، علی سلامتیان(مدال نقره ماده 110 متر بامانع)و(مدال برنز4 در 100متر با مانع)، علی قاسم بابایی(مدال برنز4 در 100متر با مانع)، مهدی رضایی(مدال برنز4 در 100متر با مانع)، علی کشاورز(مدال برنز4 در 100متر با مانع)، میلاد دریساوی(مدال نقره ماده پرش طول)،امیر مقدمی(مدال نقره 400 متر بامانع)و(مدال برنز در ماده رله امدادی) حسن نیک نظر(کسب ورودی رقابت‌های جایزه بزرگ کشور در ماده دو 400 متر)، محمدرضا فریدی، مرتضی محمودیه(مدال برنز در ماده رله امدادی)، ابوالفضل زینلی(مدال برنز در ماده رله امدادی)، علی میلاد(مدال برنز در ماده رله امدادی) و خانم‌ها زهرا رضایی(مدال برنز ماده هفت‌گانه)، لیلا خدری(مدال برنز 400 متر بامانع) تقدیر شدند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۴
کد مطلب: 90110
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *