۰

گرد و خاک مهمان قمی‌ها می‌شود

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد گرد و خاک در استان خواهیم بود.
گرد و خاک مهمان قمی‌ها می‌شود
گرد و خاک مهمان قمی‌ها می‌شود
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 23 درجه و 40 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 25 درجه و 39 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 26 درجه و 38 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 23 درجه و 40 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با 21 درجه و منطقه کوه سفی با 40 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب: 89889
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *