۰

انتصاب 4 مربی برای حضور موفق قم در جودو قهرمانی کشور

قم نیوز: هیأت جودو استان قم مربیان تیم‌های چهار رده سنی بخش پسران این هیأت را برای آماده‌سازی و حضور موفق در مسابقات کشوری سال جاری را معرفی و منصوب کرد.
انتصاب 4 مربی برای حضور موفق قم در جودو قهرمانی کشور
انتصاب 4 مربی برای حضور موفق قم در جودو قهرمانی کشور
به گزارش قم نیوز هیأت جودو استان قم که آخرین ماه‌های دوره چهار ساله ریاست مجید متقی را سپری می‌کند، این روزها با وجود اینکه هنوز فعالیت‌های بخش شیایی یا مبارزه آن از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز فعالیت مجدد نگرفته اما در تلاش برای حضور موفق در مسابقات کشوری پیش‌رو است.

بر اساس اطلاعیه شماره 16 ستاد مقابله با کرونا در ورزش، هنوز برخی رشته‌های ورزشی نظیر جودو، تکواندو، بوکس، کاراته، ووشو و ... که در بخش مبارزه آنها درگیری و تماس بدنی وجود دارد، مجوز فعالیت ندارند اما کادر موفق هیأت جودو استان قم بیکار ننشسته و در حال برنامه‌ریزی برای تداوم پیشرفت‌های این رشته است.

تصمیم‌گیری نهایی برای انتخاب مربیان تیم‌های منتخب هیأت جودو استان قم به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی نونهالان، ‌نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور در جلسه شورای فنی هیأت انجام گرفت، جلسه‌ای تاکید تمام اعضای آن حضور پرقدرت قم در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌های ‌ملی بود.

با تصمیم این شورا سرمربی تیم‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان هیأت جودو استان قم برای مدت دوسال تا پایان سال 1400 انتخاب شدند، شورایی که هدایت تیم نونهالان را به استاد رضا زیبایی محوّل کرد و سرمربیگری تیم نوجوانان جودو قم را به استاد محمدرضا صحرایی سپرد.

همچنین با تصمیم اتخاذ شده در شورای فنی هیأت جودو استان قم، استاد سیدعلی میرسپاسی سرمربیگری تیم جوانان جودو را بر عهده گرفت و استاد علیرضا معتضدی که هم اکنون در مسوولیت دبیری این هیأت ورزشی نیز فعال است، به عنوان سرمربی تیم منتخب امید و بزرگسالان جودو قم منصوب شد.

هیأت جودو استان قم با قدردانی از زحمات باشگاه‌ها و مربیان این رشته در موضوع قهرمان‌پروری از آنها خواسته با توجه به شناختی که از هنرآموزان خود و قابلیت‌های فنی و جسمی آنها دارند، به منظور آشنایی بهتر کادر فنی تیم جودو نونهالان قم با استعدادهای بالقوه استان، جودوکارانی که تاریخ تولد آنها بین سال‌های 1384 تا 1387 است با ذکر مشخصات فردی و شماره تماس به اساتید این رشته رضا زیبایی و سعید علیزاده معرفی کنند.

انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰
کد مطلب: 89057
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *