۰
پرویز فتاح:

محرومیت زدایی و توجه به مستضعفان جامعه مهمترین هدف بنیاد مستضعفان است

قم نیوز: رئیس بنیاد مستضعفان گفت: عزم و جزم خود را بر این نموده ایم تا تمام توان خود را در راستای بهبود اوضاع معیشتی مستضعفان به کار گرفته از هیچ تلاشی غافل نشویم.
محرومیت زدایی و توجه به مستضعفان جامعه مهمترین هدف بنیاد مستضعفان است
محرومیت زدایی و توجه به مستضعفان جامعه مهمترین هدف بنیاد مستضعفان است
به گزارش قم نیوز مهندس پرویز فتاح در دیدار با آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه،  ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی بنیاد مستضعفان، بر پیگیری فعالیت جهادی و انقلابی تأکید نمود و ابراز داشت: ساماندهی و بهبود ساختار نیروی انسانی و بهره گیری از نیروی جوان انقلابی و تغییر فرهنگ سازمانی از جمله اقدامات در دوره مدیریت جدید بنیاد است.

رئیس بنیاد مستضعفان ابراز داشت: عزم و جزم خود را بر این نموده ایم تا تمام توان خود را در راستای بهبود اوضاع معیشتی مستضعفان به کار گرفته از هیچ تلاشی غافل نشویم.

وی رفع محرومیت، اشتغال زایی و رفع نیازهای اساسی مناطق محروم را مهمترین رسالت بنیاد مستضعفان دانست و ابراز داشت: در چند ماه گذشته، ضمن پوشش نیازهای ایتام، برای تک تک ایتام تحت پوش بهزیستی و کمیته امداد مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بلا عوض اعطا شده، توجه خاصی به برطرف سازی نیازهای خانواده زندانیان صورت گرفته است.

فتاح در ادامه ضمن تبیین محورهای مهم فعالیت بنیاد مستضعفان در ایام کرونا، با اشاره به این که خود را وامدار ملت می دانیم و همواره همراه مردم و اقشار ضعیف جامعه چه در ایام کرونا و چه پس از آن خواهیم بود، تصریح کرد: بنیاد با ایفای نقش اجتماعی ضمن هدفگذاری رسالت اصلی خود یعنی محرومیت زدایی، نقش بسزایی را در فرایندهای اجتماعی ایفا می کند.

وی بی نیاز سازی کشور از واردات مواد غذایی و محصولات کشاورزی را بسیار مهم برشمرد و اذعان داشت: بنیاد مستضعفان در تلاش است تا با ورود شرکت های خود به سازمان بورس، مردم را شرکا و سهامداران شرکت های بنیاد مستضعفان نماید.

رئیس بنیاد مستضعفان بر ضعف اطلاع رسانی از فعالیت های بنیاد مستضعفان تصریح نمود و یادآور شد: تقویت بنیه پاسخگویی به پرسش‌ها و دغدغه‌های مردم و اصحاب رسانه از جمله اقداماتی است که در دوره جدید توجه زیادی بدان صورت گرفته است.

وی به اقدامات بنیاد مستضعفان در حمایت از فعالیت مجموعه ها و سازمان های مردم نهاد در مقابله با کرونا اشاره نمود و گفت: تاکنون بنیاد مستضعفان ضمن حمایت از فعالان سلامت جامعه در چندین نوبت، در جدیدترین اقدام بیش از ۵۰ هزار بسته غذایی متشکل از ۹ قلم کالا را در میان مستضعفان استان قم پخش نموده است.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۰
کد مطلب: 88957
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *