۰
حجت‌الاسلام جعفری خبر داد:

شرکت سه هزار و ۴۳۰ نفر در پویش خانواده فاطمی

قم نیوز: مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت از برگزاری پویش خانواده فاطمی به‌منظور برقراری ارتباط غیرحضوری با زائران و ارادتمندان به این بارگاه نورانی یادکرد و گفت: به‌غیراز بخش رزمایش همدلی، سه هزار و ۴۳۰ نفر در بخش‌های فرازهای آسمانی، جزء خوانی خانوادگی و بچه‌های بهشت این پویش شرکت کردند که این آمار متشکل از سه هزار کودک، ۴۰۰ نوجوان و ۳۰ بزرگ‌سال است.
شرکت سه هزار و ۴۳۰ نفر در پویش خانواده فاطمی
شرکت سه هزار و ۴۳۰ نفر در پویش خانواده فاطمی
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام مرتضی جعفری طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه طی ماه مبارک رمضان فعالیت‌های مختلفی به همت اداره مشاوره و خانواده حرم مطهر رقم زده شده است، اظهار کرد: هم‌خوانی هشت گروه سرود استانی در صحن امام رضا علیه‌السلام و ارائه نماهنگ سفره‌داران کرامت یکی از این فعالیت‌هاست که با محوریت این اداره دنبال شده است.

وی از برگزاری پویش خانواده فاطمی یادکرد و افزود: به‌غیراز بخش رزمایش همدلی، سه هزار و ۴۳۰ نفر در بخش‌های فرازهای آسمانی، جزء خوانی خانوادگی و بچه‌های بهشت این پویش شرکت کردند که این آمار متشکل از سه هزار کودک، ۴۰۰ نوجوان و ۳۰ بزرگ‌سال است.

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به تولید سرود «تبرک حضور» توسط گروه سرود رواق نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت گفت: برگزاری جشنواره ملی طلیعه بندگی و ارتباط غیرحضوری با مخاطبان از دیگر دستاوردهای خادمان حرم مطهر در دوران بسته بودن درب‌های موقت حرم مطهر است.

وی بابیان اینکه ۲۰ نماهنگ با موضوعات مختلف در ماه مبارک رمضان با مشارکت اداره خانواده حرم مطهر تهیه شده است، عنوان کرد: با استفاده از توان ظرفیت اداره رسانه و فضای مجازی آستان مقدس این نماهنگ‌ها در شبکه‌ها و بسترهای مختلف انعکاس مطلوبی داشته است.

جعفری از راه‌اندازی مکان جدید دفتر نوجوان فاطمی یادکرد و گفت: این نوجوانان برنامه‌های جدید و متفاوتی را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا در دورانی که مخاطبان نوجوان حرم مطهر از حضور در اجتماعات پرهیز می‌کنند، از برکات این آستان مقدس محروم نباشند.
انتهای پیام / 137
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷
کد مطلب: 88952
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *