۰

بیش از ۷۰ درصد الکترونیکی‌کردن خدمات دستگاه‌های اجرایی قم تحقق یافت‌

قم نیوز: معاون استاندار قم گفت: با ارزیابی‌های انجام‌شده بیش از ۷۰ درصد الکترونیکی کردن خدمات دستگاه‌های اجرایی قم تحقق یافت.
بیش از ۷۰ درصد الکترونیکی‌کردن خدمات دستگاه‌های اجرایی قم تحقق یافت‌
بیش از ۷۰ درصد الکترونیکی‌کردن خدمات دستگاه‌های اجرایی قم تحقق یافت‌
به گزارش قم نیوز محمدرضا گروسی امروز در جلسه ستاد بحران استان قم در سالن حلسات کرامت استانداری، اظهار داشت: بر اساس مصوبات، در معاونت توسعه بازدیدهایی از دستگاه‌های اجرایی انجام شد و نکات لازم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی تذکرات داده شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم افزود: همچنین در اولین روز بازگشایی مدارس بازدیدهایی انجام شد که تلاش کادر آموزشی در رعایت بهداشت در مقابله با کرونا جای تقدیر دارد.

وی تصریح کرد: در بازدید‌ها، تب‌سنج‌هایی از طرف علوم پزشکی به آموزش‌وپرورش تحویل داده شد تا سلامت دانش آموزان و کادر آموزشی به‌خوبی مدیریت شود.

گروسی بیان کرد: در دستگاه‌های اجرایی نیز فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و اقلام بهداشتی مورد تأکید قرار گرفت که رعایت پروتکل‌ها قابل‌قبول ارزیابی شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین گزارش تحلیلی در مورد الکترونیکی کردن مجموعه‌های اجرایی ارائه و جزئیات این گزارش‌ها توسط اداره کل اطلاعات و فناوری استان و استانداری آماده شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: کارگروه دولت الکترونیک به‌طور مستمر برگزار شد و دو کمیته به تصویب اعضا رسید و دبیرها مشخص شدند که دستاوردهای خوبی داشت و شاخص‌ها و واحد سنجش احصا شد.

وی افزود: بیش از 50 دستگاه اجرایی در این مدت در خصوص الکترونیکی شدن خدمات مورد ارزیابی قرار گرفت و با ارزیابی‌های انجام‌شده بیش از 70 درصد الکترونیکی کردن خدمات دستگاه‌های اجرایی قم تحقق یافت.

گروسی عنوان کرد: یکی از دغدغه‌ها در موقع بازدید، حضور مردم بدون رعایت پروتکل‌ها در چند دفتر پیشخوان ویژه خدمات قوه قضائیه است که مشکلاتی را در پهنای باند دارند و امیدواریم مخابرات و فناوری اطلاعات تدبیری اندیشیده شود

وی اظهار داشت: با بستری که فراهم‌شده فرصت خوبی برای الکترونیکی کردن خدمات وجود دارد که ازنظر الکترونیک در قم در تراز کشوری، وضعیت مطلوب‌تری داریم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب: 88916
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *