۰

پروتکل‌های بهداشتی به خوبی در مسجد مقدس جمکران اجرا شده است

قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا برای بازگشایی اماکن مقدس در مسجد مقدس جمکران به خوبی رعایت شده است.
پروتکل‌های بهداشتی به خوبی در مسجد مقدس جمکران اجرا شده است
پروتکل‌های بهداشتی به خوبی در مسجد مقدس جمکران اجرا شده است
به گزارش قم نیوز دکتر محمد رضا قدیر پیش از ظهر امروز با حضور در مسجد مقدس جمکران ضمن دیدار و گفت وگو با محمد کاظم پورامینی قائم مقام تولیت این مکان مقدس، از روند اقدامات صورت گرفته برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مسجد مقدس جمکران بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا برای بازگشایی اماکن مقدس در مسجد مقدس جمکران به خوبی رعایت شده است، اظهار کرد: قرآن، مفاتیح، مهر، تسبیح و هر آنچه که به صورت مشترک توسط زائرین استفاده می شود جمع آوری شده، ضد عفونی اماکن مختلف این مسجد به خوبی انجام شده و معیارهای مد نظر وزارت بهداشت در این مسجد مقدس به صورت مطلوبی رعایت شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه مسجد و شبستان‌های این مکان مقدس سقف بلند، پنجره‌های کافی و تهویه مناسبی دارد، ابراز کرد: امیدواریم با نظر مثبت ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به رعایت فاصله گذاری و معیارهای بهداشتی، در گام بعدی شاهد راه اندازی این مسجد با ظرفیت 20 تا 25 درصد باشیم که بتوانیم اصول فاصله گذاری فیزیکی را نیز به خوبی در آن رعایت کنیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۹
کد مطلب: 88910
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *