۰

تسهلات ویژه کرونا به کارگران و رانندگان تاکسی در استان قم پرداخت می‌شود

قم نیوز: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: تسهلات ویژه کرونا به کارگران و رانندگان تاکسی در استان قم پرداخت می‌شود.
تسهلات ویژه کرونا به کارگران و رانندگان تاکسی در استان قم پرداخت می‌شود
تسهلات ویژه کرونا به کارگران و رانندگان تاکسی در استان قم پرداخت می‌شود
به گزارش قم نیوز مصطفی کاویانی ‌امروز در جلسه ستاد بحران استان قم در سالن  جلسات کرامت استانداری اظهار داشت: مصوبه‌ای در جهت تخصیص وام ویژه برخی مشاغل را به تهران مکاتبه کردیم که با پیگیری لازم قرار شد پس از اعلام و ثبت‌نام در سامانه کارا، این تسهیلات تخصیص یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم افزود: تسهیلاتی برای رانندگان تاکسی به مبلغ 6 میلیون تومان اختصاص  می‌یابد که از طریق پیامک به رانندگان تاکسی که بیمه هستند، اطلاع‌رسانی می‌شود تا در سامانه کارا ثبت‌نام کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر سامانه کارا به دلیل سنگین بودن بار ترافیکی، مشکلاتی دارد که از هفته دوم خرداد توسط معاونت اشتغال آماده ثبت‌نام می‌شود.

کاویانی ‌عنوان کرد: همچنین پرداخت وامی به مبالغ 2 تا 6 میلیون تومان به خانواده‌های کم‌درآمد کارگران روزمزد و کارگران ساختمانی و دست‌فروشان از هفته سوم خرداد از طریق ارسال پیامک از سر شماره v-refah اطلاع‌رسانی و سایت باز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:تسهیلات یک‌میلیون تومانی طبق آمار در قم به افرادی که ثبت‌نام کردند پرداخت شد، در حال حاضر استان قم، 357 هزار و 414 خانوار به تعداد یک‌میلیون و 139 هزار نفر یارانه بگیر دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم بیان کرد: در این میان 302 هزار و 467 خانوار شامل 997 هزار نفر از یارانه بگیران در قم، وام یک‌میلیون تومانی دریافت کردند، همچنین از میان یارانه بگیران، 272 هزار و 744 هزار خانوار به تعداد 853 هزار نفر سبد معیشتی دریافت کردند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب: 88886
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *