۰

آیت الله سعیدی: امدادرسانی خیرین و جهادگران در دوران کرونا ستودنی است

قم نیوز: تولیت حرم حضرت معصومه(س) گفت: مردم در اوج ایمان و ولایت مداری، صبر و پایمردی داشته و مساوات و دلسوزی نسبت به آسیب دیدگان را مورد توجه قرار دادند، امداد رسانی و مشارکت خیران، جهاد گران، پرستاران، پزشکان و ارشادات رهبری غیرقابل وصف و بسیار ستودنی است.
آیت الله سعیدی: امدادرسانی خیرین و جهادگران در دوران کرونا ستودنی است
آیت الله سعیدی: امدادرسانی خیرین و جهادگران در دوران کرونا ستودنی است
به گزارش قم نیوز آیت الله سید محمد سعیدی در مراسم خطبه خوانی و آیین بازگشایی درب های حرم مطهر بانوی کرامت اظهار داشت: از مقام معظم رهبری بابت تذکرات در خصوص بازگشایی حرم ها تشکر قدردانی می کنیم و همچنین از کادر درمان، پرستاران، جهاد گران طلبه و دانشجو، خیران و… که در خط مقدم بودند سپاسگزاریم.

وی افزود: رسانه ملی و استانی نیز در این ایام بسیار خوب عمل کردند که جای تشکر دارد همچنین در این روز عزیر درود و سلام می فرستیم به روان شهدای دفاع مقدس، شهدای سلامت، شهدای آزاد سازی خرمشهر، شهدای مدافع حرم و شهید سلیمانی و یارانش که جان خود را نثار انقلاب کردند.
تولیت حرم حضرت معصومه(س) بیان اینکه جامعه و انسانی که گرفتار شده باید با بصیرت و دقت نعمات الهی را در اطراف بلا و گرفتاری ببیند، بیان کرد: در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا با وجود سختی ها و خسارت ها، مردم دراوج ایمان و ولایت مداری، صبر و پایمردی داشته و مساوات و دلسوزی نسبت به آسیب دیدگان را مورد توجه قرار دادند به همین علت امداد رسانی و مشارکت خیران، جهاد گران، پرستاران، پزشکان و ارشادات رهبری غیرقابل وصف و بسیار ستودنی است.

امام جمعه قم خاطرنشان کرد: یکی از خسارات ها و تنگناها بسته شدن حرم بانوی کرامت، مسجد جمکران، بقام متبرکه و تعطیل شدن مراسمات مذهبی بود اما مردم با ایمان، تلخی این دوران را تحمل کردند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب: 88824
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *