۰

دمای قم به 40 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 40 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 40 درجه می‌رسد
دمای قم به 40 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در اواخر وقت قسمتی ابری و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 19 درجه و 39 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان جنوبی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 18 درجه و 40 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف به تدریج افزایش ابر، در پاره ای نقاط بارش پراکنده، در اواخر وقت وزش باد شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در آن روز شاهد وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 18 درجه و 40 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 19 درجه و 38 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 16 درجه و منطقه مرکز تحقیقات با 38 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب: 88806
برچسب ها: دمای قم
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *