۰

بارش باران همراه با رعد و برق طی ۲ روز آینده در قم

قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم گفت: آسمان قم امروز و چهارشنبه نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.
بارش باران همراه با رعد و برق طی ۲ روز آینده در قم
بارش باران همراه با رعد و برق طی ۲ روز آینده در قم
به گزارش قم نیوز محمدجواد ترابیان اظهار داشت: آسمان قم امروز و چهارشنبه نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است که از اواخر وقت شاهد کاهش ابر خواهیم بود.

وی با بیان اینکه هوای استان قم در روز پنجشنبه صاف از بعد از ظهر همراه با افزایش موقت ابر خواهد بود، افزود: آسمان استان قم در روز جمعه کمی تا قسمتی ابری در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی استان قم با بیان اینکه حداقل دمای هوای امروز قم ۱۷ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۴ درجه است، گفت: حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه ۲۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۹ درجه، حداقل دمای هوای استان قم در روز پنجشنبه ۱۷ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۵ درجه و حداقل دمای هوای این استان در روز جمعه ۱۷ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه خواهد بود.

وی سرعت وزش باد طی امروز در قم را بین ۵۰ تا ۶۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی اعلام کرد و گفت: سرعت باد فردا چهارشنبه بین ۵۵ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی خواهد بود و در روزهای پنجشنبه و جمعه بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی پیش بینی می‌شود.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۴
کد مطلب: 88714
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *