۰

توزیع موفق 900 تن میوه شب عید در استان قم

قم نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: این استان، نخستین استانی بود که با کمترین حواشی میوه شب عید را توزیع کرد و میزان میوه شب عید توزیع شده 900 تن بود.
توزیع موفق 900 تن میوه شب عید در استان قم
توزیع موفق 900 تن میوه شب عید در استان قم
به گزارش قم نیوز محمود سیجانی ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم در سالن جلسات کرامت استانداری با اشاره به تامین کالاهای اساسی مورد نیاز استان قم اظهار کرد: برای تخصیص دو هزار تن برنج دیگر برای استان با مرکز مکاتبه کردیم تا در ماه مبارک رمضان برای تامین برنج مورد نیاز مردم قم مشکلی نداشته باشیم.

وی ادامه داد: دستگاه تولید ماسک جدید در استان قم استقرار یافته و تولید آزمایش این دستگاه شروع شده، توان دستگاه 100 هزار ماسک در روز است و تاکنون 20 هزار ماسک توسط این دستگاه تولید شد، ثبت سفارش برای واردات چندین دستگاه دیگر تولید ماسک برای استان قم صورت گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: فروش اینترنتی در استان در حال گسترش است و به دنبال توسعه این نوع از فروش هستیم، به دنبال برطرف کردن موانع فروش اینترنتی در قم خواهیم بود، طرح فروش اینترنتی اقلام بهداشتی در استان در دستور کار است.

سیجانی با اشاره به تهیه اقلام بهداشتی در استان قم اظهار کرد: تعدادی از واحدهای تولیدی استان اعلام آمادگی کردند که با تغییر ماشین آلات، اقلام بهداشتی همچون ماسک را تولید کنند و در صورت برطرف شدن مشکلات در این زمینه، امکان تامین بخشی از نیاز ایستان در این طریق وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: باید بنکداران استان تامین خرما برای ماه مبارک رمضان را پیگیری کنند، استان قم نخستین استانی بود که با کمترین حواشی میوه شب عید را توزیع کرد، میزان میوه شب عید توزیع شده 900 تن بود و بخشی از فروش میوه شب عید به صورت اینترنتی انجام شد.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۳
کد مطلب: 87449
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *