۰

دمای قم به 5 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداقل دما در قم به پنج درجه خواهد رسید.
دمای قم به 5 درجه می‌رسد
دمای قم به 5 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری در برخی ساعات رگبار، رعد و برق و وزش باد در ارتفاعات بارش برف و باران است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم هشت درجه و 12 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم پنج درجه و 10 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری در برخی ساعات بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد در ارتفاعات بارش برف و باران است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم ابری است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان هفت درجه و 17 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب هشت درجه و 24 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 54 کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با پنج درجه درجه و منطقه کوه سفید با 24 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۹
کد مطلب: 87447
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *