۰
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم؛

اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های منتهی به استان قم

قم نیوز: ذاکریان گفت:محدودیت‌های ترافیکی از ۲۰ تا ۲۲ فروردین در تمام معابر منتهی به مسجد جمکران و محور‌های منتهی به قم اجرا می‌شود.
اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های منتهی به استان قم
اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های منتهی به استان قم
به گزارش قم نیوز عباس ذاکریان معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به تصمیمات اتخاذشده در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: تمام تصمیمات شهرداری و مدیران شهری بر اساس شرایط ایجادشده و حفظ سلامت شهروندان گرفته می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر عدم برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران تصریح کرد:در جلسات استانداری و کمیسیون‌های مربوطه برای جلوگیری از تردد مردم تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

ذاکریان با توجه به نزدیکی ایام نیمه شعبان به تشریح برنامه‌های شهرداری پرداخت و افزود: اخذ تصمیمات جدید برخلاف روال هرسال برای شهرداری و مدیران شهری و استانی نیز سخت بوده، اما باید با توجه به اولویت‌ها تصمیم‌گیری شود.

 معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه خبر داد و یادآورشد: در جلسه‌ای که با حضور شهرداری، پلیس راهور، اورژانس و آتش‌نشانی برگزار شد تصمیمات اجرایی لازم برای روز‌های ۲۰، ۲۱ و ۲۲ فروردین نهایی شده است.

ذاکریان آغاز محدودیت‌های ترافیکی را از صبح روز چهارشنبه ۲۰ فروردین اعلام کرد و گفت: این محدودیت‌ها در تمام معابر منتهی به مسجد مقدس جمکران و بلوار پیامبر اعظم (ص) با حضور پلیس راهور اجرا می‌شود.

او ادامه داد: اطلاع‌رسانی دقیق توسط پلیس راهور انجام شده است و مردم از انجام سفر‌های غیرضروری در این سه روز پرهیز کنند و برای حفظ سلامت خود و جامعه در خانه بمانند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر لزوم حفظ قرنطینه خانگی ابراز کرد: تنها راه قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ادامه قرنطینه خانگی بوده و از مردم درخواست داریم همچنان در خانه بمانند و از تردد‌های غیرضروری پرهیز کنند.

ذاکریان با تشکر از مردم قم برای رعایت قوانین منع رفت‌وآمد در روز طبیعت و همچنین ایام نیمه شعبان تصریح کرد: شرایط ایجادشده برای همه مردم و مسئولان ناخوشایند بوده و شهرداری نیز هرسال در این ایام در حال تدارک برگزاری جشن‌های باشکوه نیمه شعبان بود.

ذاکریان ادامه داد: امروز مهم‌ترین وظیفه و اولویت شهرداری حفظ جان و سلامت شهروندان است و نمی‌توانیم این مهم را نادیده گرفته و به آن بی‌توجه باشیم و محدودیت‌های ترافیکی به‌صورت کامل و با جدیت اجرا می‌شود.

 معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های منتهی به استان قم نیز خبر داد و گفت: همچنین محدودیت‌هایی ترافیکی در این سه روز در محور‌های منتهی به شهر قم نیز اعمال شده و امیدواریم در مهار این بیماری موفق باشیم.

انتهای پیام/111
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب: 87430
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *