۰

تولید برنامه «به وقت کرونا» در قم

قم نیوز: مسئول فرهنگی قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر رسانه‌ای گفت: یک برنامه ویدئویی با نام «به وقت کرونا» در قم به مدت زمان ۷ دقیقه با حضور ۶۰ کاراکتر تولید شد.
تولید برنامه «به وقت کرونا» در قم
تولید برنامه «به وقت کرونا» در قم
به گزارش قم نیوز میثم طاهری با اشاره به اینکه از بدو شیوع ویروس کرونا در کشور و کشف آن برای نخستین بار در قم، حساسیت‌های فروانی بر شمار جان باختگان بر اثر این بیماری در قم بوجود آمد، اظهار کرد: جان باختن تعداد قابل ملاحظه‌ای از مردم براثر این ویروس که ناشی از اهمیت ندادن مردم نسبت به این موضوع و جدی نگرفتن این ویروس بود موجب شد که گروه‌های جهادی تشکیل شوند و در این راستا اقداماتی را انجام دهند.

وی با تأکید بر اینکه از سوی قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر رسانه‌ای برای جدی گرفتن ویروس کرونا توسط مردم در حوزه پیوست رسانه‌ای ورود کردیم، گفت: در همین راستا یک برنامه ویدئویی با نام «به وقت کرونا» حدود ۷ دقیقه با ۶۰ کاراکتر تولید شد که درصد بالایی از این شخصیت‌ها را افرادی نام آشنا و محبوب مردمی از اقشار مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را تشکیل می‌دهند.

مسئول فرهنگی قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر رسانه‌ای ادامه داد: در همین راستا از یک سری وجه‌های طبیعی مربوط به خانه و خانواده مانند مادر و بچه و بچه‌ها در خانه را نیز در سکانس‌هایی از این برنامه قرار دادیم.

وی با تأکید بر اینکه در این برنامه ویدئویی بحث پیشگیری و رعایت مواردی که باید در این روزها انجام شود مورد توجه قرار گرفته است، اضافه کرد: بهداشت جسم و بهداشت محیطی و هم بهداشت روح از مسائلی است که به آن پرداخته شده است.

طاهری ادامه داد: در این برنامه از چهره‌هایی مانند حاج عباس حیدرزاده از جامعه مداحان و در حوزه روحانیون و منبری‌ها از دکتر رفیعی و برخی چهره‌های رسانه‌ای به همراه نمایندگان مجلس قم سکانس‌هایی در لوکیش های خودشان ضبط شده است.

وی با بیان اینکه اکران این برنامه از شبکه قم و شبکه‌های فعال اجتماعی پخش می‌شود، گفت: تولید این کار برعهده مجموعه فردوسیان است که قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر رسانه‌ای است.

مسئول فرهنگی قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر رسانه‌ای گفت: در این قرارگاه اقدامات مختلف فرهنگی اجتماعی انجام می‌شود که در این راستا می‌شود به انتشار آثار دکتر تراشیون در حوزه خانواده و برخی برنامه‌های تخصصی حوزه خانواده اشاره کرد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه با فرهنگ‌سازی درست و همکاری مردم می‌توانیم کرونا را شکست دهیم، گفت: با رعایت نکات بهداشت فردی و در خانه ماندن این ویروس با شکست مواجه می‌شود.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۸
کد مطلب: 87410
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *