۰

استاندار قم درگذشت پدر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت

قم نیوز: استاندار قم با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت پدر شهیدان فهمیده، تاکید کرد که نام و یاد این پدر ایثارگر به عنوان اسوه و الگوی صبر و فداکاری برای همیشه در صفحه زرین حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین می درخشد.
استاندار قم درگذشت پدر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت
استاندار قم درگذشت پدر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست در این پیام که خطاب به خانواده شهیدان فهمیده آورده است: خبر درگذشت مرحوم حاج محمد تقی فهمیده پدر بزرگوار دلاور مردان دوران حماسه و ایثار، شهیدان والا مقام داوود و محمد حسین فهمیده، موجب تأسف و تأثر شد.

پیام حاکیست: ایثارگر بزرگواری که در دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلامی، از بهترین و ارزشمندترین سرمایه های خود گذشت و بدون شک نام و یاد جاودانش به عنوان اسوه و الگوی صبر و فداکاری برای همیشه در صفحه زرین سراسر حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین می درخشد.

استاندار قم در ادامه پیام خود آورده است: اینجانب ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی و آرزوی صبر و اجر جزیل برای شما خانواده معظم و بازماندگان معزز، امیدوارم روح بلند آن پدر فداکار و انقلابی در جوار ارواح طیبه فرزندان شهیدش، مشمول رحمت و مغفرت و رضوان الهی باشد.

حاج محمدتقی فهمیده، پدر شهیدان فهمیده پس از حدود یک و نیم سال تحمل درد و رنج ناشی از بیماری و تحمل سال ها رنج فراق فرزندان، سرانجام بعد از ظهر روز ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ در بیمارستان خاتم الانبیای (ص) تهران دعوت حق را لبیک گفت.

حاجیه خانم فاطمه کریمی، مادر بزرگوار شهیدان فهمیده نیز روز ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

پیکر پدر شهیدان فهمیده روز پنجشنبه بدون برگزاری آیین تشییع به صورت مستقیم از بیمارستان خاتم الانبیا (ص) تهران به بهشت زهرا (س) منتقل و به خاک سپاری می شود./

انتهای پیام/111
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰
کد مطلب: 87224
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *