۰

9 مرکز درمانی در استان قم به بیماران مشکوک و مبتلا به‌کرونا رسیدگی می‌کند

قم نیوز: معاون دانشگاه علوم پزشکی قم‌گفت: مراقبین سلامت زحمات زیادی می کشند‌ که باید فعالیت های آنها دیده شود و مورد تجلیل قرار بگیرند، در استان قم ۹ مرکز ۱۶ ساعت به بیماران کرونایی رسیدگی می کند و ۵ هزار و ۱۶۰ نفر به این مراکز مراجعه کردند.
۹ مرکز درمانی در استان قم به بیماران مشکوک و مبتلا به‌کرونا رسیدگی می‌کند
۹ مرکز درمانی در استان قم به بیماران مشکوک و مبتلا به‌کرونا رسیدگی می‌کند
به گزارش قم نیوز سیامک محبی اظهار داشت: تاکنون 471 هزار و 476 نفر از قم در سایت سلامت ثبت نام کردند که از این تعداد 42 هزار و 445 نفر نیازمند پیگری بودند که معاون سلامت باید ضمن تماس، آنها را تحت مراقبت قرار دهد و همچنین 9 هزار و 790 نفر نیازمند پیگیری بودند.

وی افزود: استان قم در "سامانه سیب" که سامانه کشوری در زمینه پیگیری سلامت افراد است در منطقه سبز قرار دارد و 89 درصد افرادی که نیازمند پیگیری بودند وضعیت سلامت آنها مورد توجه قرار گرفته است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: در زمینه خدمات غربالگری که در استان قم در حال انجام است تا عصر امروز 91 هزار و 951 نفر غربال و بررسی شدند و روز چهارشنبه 102 هزار نفر غربال شدند و همچنین روزهای گذشته روند صعودی بوده و تا ساعت 22/30 امشب ادامه دارد.

محبی خاطرنشان کرد: مراقبین سلامت زحمات زیادی می کشند که باید فعالیت های آنها دیده شود و مورد تجلیل قرار بگیرند، در استان قم 9 مرکز 16 ساعت به بیماران کرونایی رسیدگی می کنند و 5 هزار و 160 نفر به این مراکز مراجعه کردند.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰
کد مطلب: 87095
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *