۰

شرایط پردیسان و بلوار غدیر بحرانی است

قم نیوز: شهردار قم از خدمات‌رسانی و برنامه‌ریزی بیش از 260 اکیپ در زمینه آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های مناطق 8 گانه سطح شهر خبر داد و گفت: باید هر چه سریعتر مشکل آبگرفتگی نقاط مختلف شهر برطرف شود.
فعالیت 260 اکیپ برای رفع آبگرفتگی معابر قم/شرایط پردیسان و بلوار غدیر بحرانی است
فعالیت 260 اکیپ برای رفع آبگرفتگی معابر قم/شرایط پردیسان و بلوار غدیر بحرانی است
به گزارش قم نیوز سید مرتضی سقائیان نژاد امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به بارندگی‌های شدیدی که از عصر امروز در شهر آغازشده است، اظهار کرد: بلوار غدیر و منطقه پردیسان قم دونقطه‌ای هستند که در آن آبگرفتگی شدید بوده و نقاط بحرانی شهر هستند.

شهردار قم با بیان اینکه سال گذشته نیز در زیر پل غدیر مشکل آبگرفتگی را داشته‌ایم، گفت: به دلیل اینکه شبکه فاضلاب منطقه پردیسان روی خط بلوار غدیر افتاده است، این محل آب را پس می‌زند.

وی ادامه داد: آب در حال پمپاژ است اما فاضلاب بالا می‌زند، بنده نگران آن هستم که به دلیل اینکه کار اساسی در این منطقه صورت نگرفته مجدد با مشکل مواجه شویم.

سقائیان نژاد تأکید کرد: درخواست ما از ستاد بحران و کمیته عمران شهری این است که همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم  و همه مسئولان پای‌کار بیایند تا پیرامون مشکل آب‌گرفتگی منطقه پردیسان چاره‌اندیشی و مشکل این منطقه را حل کنیم.

شهردار قم از خدمات‌رسانی و برنامه‌ریزی  بیش از 260 اکیپ برای آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های مناطق 8 گانه سطح شهر خبر داد و گفت: باید هر چه سریعتر مشکل آبگرفتگی نقاط مختلف شهر برطرف شود.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب: 87044
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *