۰

ضدعفونی مستمر فضاهای بوستان‌های شهر قم

قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: فضاهای عمومی بوستان‌ها، سرویس‌های بهداشتی و کلیه مجموعه های بازی و حرکت درمانی شهر به‌صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.
ضدعفونی مستمر فضاهای بوستان‌های شهر قم
ضدعفونی مستمر فضاهای بوستان‌های شهر قم
به گزارش قم نیوز پیام جوادیان امروز با اشاره به تدابیر اندیشیده شده در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در خصوص پیشگیری از گسترش کروناویروس اظهار کرد: بخشنامه‌ها دستورالعملهای به روسای فضای سبز مناطق ارسال شده تا دقت نظر در خصوص مسائل بهداشتی در بوستان‌ها داشته باشند و مستمر گندزدایی سرویس‌های بهداشتی و ضدعفونی مجموعه های بازی انجام شود.
وی با اشاره به دستورالعمل گندزدایی و ضدعفونی بوستان‌های شهر تصریح کرد: تا برقراری شرایط مناسب در شهر مستمر ضدعفونی فضاهای عمومی بوستان‌ها انجام می‌شود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر توصیه‌های بهداشتی و ضرورت خودداری شهروندان از تجمع و حضور در اماکن مسقف بوستان ها گفت: از شهروندان خواهشمندیم که حتی‌الامکان از حضور دراین اماکن و استفاده از فضاهای عمومی خودداری کنند تا این بیماری در استان و کشور ریشه‌کن شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در شهر در خصوص راه‌های پیشگیری از گسترش کرونا ویروس در بوستان‌های شهر افزود: به امید خدا این بیماری ریشه‌کن خواهد شد و در بهار شهروندان از بوستان‌ها به راحتی استفاده خواهند کرد.
جوادیان گفت:  برای غرفه‌های زیرمجموعه سازمان که در بوستان‌ها و فضاهای شهری هم دستورالعملی صادر شده تا ملزم به رعایت نکات و دستورالعمل های  بهداشتی در عرضه اقلام مورد نیاز مردم باشند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰
کد مطلب: 86280
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *