۰

دمای قم به 17 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 17 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 17 درجه می‌رسد
دمای قم به 17 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر اواخر وقت در برخی از نقاط استان بارش باران و در ارتفاعات برف است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم منفی چهار درجه و 13 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم یک درجه و 14 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری در برخی نقاط بارش پراکنده به تدریج کاهش ابر است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در اواخر وقت شاهد افزایش ابر در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان منفی یک درجه و 17  درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی چهار درجه و 11 درجه بود.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه کهک با منفی پنج درجه و منطقه کوه سفید با 12 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸
کد مطلب: 85999
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *