۰

استاندار قم: همه باید برای برگزاری انتخاباتی سالم در قم تلاش کنیم

قم نیوز: استاندار قم با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی استان باید برای برگزاری انتخاباتی سالم در قم تلاش کنند.
همه باید برای برگزاری انتخاباتی سالم در قم تلاش کنیم
همه باید برای برگزاری انتخاباتی سالم در قم تلاش کنیم
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست قبل از ظهر شنبه در یازدهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌های اجرایی قم باید در زمینه برگزاری یک انتخابات سالم با فرمانداری همکاری کنند، اظهار داشت: انتخابات در شرایط خاص کشور برگزار می‌شود و باید دو نکته را مد نظر داشته باشیم، بحث مشارکت و بحث رقابت‌ها که مشارکت حداکثری به امنیت نظام کمک خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی مردم را به سمت مشارکت حداکثری در انتخابات ترغیب کنند، گفت: باید مدیران اجرایی و همچنین جریان‌های سیاسی و رسانه‌ها در مقابل سیاه نمایی و کم‌رنگ شدن فضای انتخاباتی ورود کرده و فضایی پویا و امیدواری را ایجاد کنند تا مردم را به سوی مشارکت حداکثری هدایت کنند و در شرایطی که دشمنان به سمت ناکارآمدی نظام برنامه‌ریزی می‌کنند باید دستاوردهای نظام را تبلیغ کنیم.

استاندار قم تصریح کرد: در این روزهای منتهی به انتخابات از بیان اخباری که منجر به تضعیف نظام، ناامیدی و همچنین اخبار منفی پرهیز شود چرا که به اندازه کافی در این روزها اخبار منفی داشتیم؛ باید مدیران و دستگاه‌های اجرایی دستاوردهای خود را اطلاع‌رسانی کنند.

برندسازی گردشگری سلامت با توجه به ظرفیت استان

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود پروژه‌های نیمه تمام در بخش درمان و سلامت استان قم، گفت: باید اولویت دانشگاه علوم پزشکی در کنار بحث سلامت و درمان، بحث گردشگری سلامت باشد و اولویت ما بحث اتمام پروژه‌های نیمه تمام و بیمارستانی است و باید برای این امر از ظرفیت علما و مراجع بهتر استفاده کنیم.

سرمست افزود: در زمینه گردشگری سلامت با توجه به این‌که شهر قم از شهرهای مقصد گردشگری مذهبی است و زائران خارجی و داخلی از این استان هم عبور می‌کنند باید در مسیر برندسازی و هویت بخشی به این نوع گردشگری در استان قدم برداریم.

وی اظهار داشت: فلسفه برگزاری جلسات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بررسی ضعف‌ها و ظرفیت‌ها است و باید با هم اندیشی بین مدیران پیگیری مشکلات باشیم.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸
کد مطلب: 85995
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *