۰

ذوالنور: تبلیغات میلیاردی نماینده را از خدمت به مردم دور خواهد کرد

قم نیوز: کاندیدای منتخب شورای هماهنگی اصولگرایان قم گفت: امروزه نمایندگانی داریم که برای ورود به مجلس میلیاردی هزینه می‌کنند که این‌گونه افراد به دنبال سود صندلی نمایندگی هستند و اصلا به موضوع خدمت به مردم فکر نمی‌کنند.
ذوالنور: تبلیغات میلیاردی نماینده را از خدمت به مردم دور خواهد کرد
ذوالنور: تبلیغات میلیاردی نماینده را از خدمت به مردم دور خواهد کرد
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در همایش ستاد منطقه پنج استان قم که به همت شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم در مسجد بقیه الله شهرقائم برگزار شد، با اشاره به اینکه بحث حل مشکل اشتغال یکی از موارد مهم در کشور است، اظهار کرد: به همین منظور رئیس جمهور را در مجلس خواستیم و بنده پنج سوال را از ایشان پرسیدم که یکی از آن‌ها بحث اشتغال بود.

وی افزود: مشکل اصلی و امروز جامعه ما بحث اشتغال است، چراکه زمانی که اشتغال یک جوان حل نشده باشد با درب‌های بسته روبرو خواهد شد و تحمل شنیدن حرف را در خانواده و جامعه ندارد؛ اگر اشتغال حل شود موضوع معیشت نیز برطرف خواهد شد.

کاندیدای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان قم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز متاسفانه در پایتخت کشور 58 درصد ازدواج‌ها منجر به طلاق می‌شود، مطرح کرد: در استان قم که شهر اهل بیت(ع) است 38 درصد ازدواج‌ها به طلاق می‌انجامد که علت اصلی آن‌ نیز معیشت و مباحث اقتصادی است.

وی از موضوع فساد به عنوان سومین اولویت یاد کرد و گفت: اولویت ما در بحث مبارزه با فساد، مبارزه با مهره‌ها و افراد اصلی است؛ یک طرحی در مجلس آغاز شده و امروز درحال پیگیری است که در آن زندگی تمام مسئولین در اتاق شیشه‌ای قرار می‌گیرد.

ذوالنوری ادامه داد: مسئولین هرچه دارند اعم از منقول و غیرمنقول باید در دید مردم قرار بگیرد تا مردم بتوانند مسئولین را مورد ارزیابی قرار بدهند.

وی یادآور شد: امروزه نمایندگانی داریم که برای ورود به مجلس میلیاردی هزینه می‌کنند که این‌گونه افراد به دنبال سود صندلی نمایندگی هستند و اصلا به موضوع خدمت به مردم فکر نمی‌کنند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افراد و انسان‌های سالم در کشور بسیار هستند، خاطرنشان کرد: برخی از کشورهای بسیار کوچک توانسته‌اند شفافیت مالی و اقتصادی مسئولین را درست کرده‌اند ولی متاسفانه هنوز ما که فریاد عدالت سر داده‌ایم نتوانسته‌ایم موضوع فساد مالی مسئولین را کنترل کنیم.

انتهای پیام/111
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب: 85979
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *