۰
دبیر هیئت تیراندازی قم خبر داد

یک پیروزی و یک شکست برای بانوان تیرانداز قم در لیگ دسته اول

قم نیوز: دبیر هیئت تیراندازی استان قم از یک پیروزی و یک شکست برای بانوان تیراندازی قم در لیگ دسته اول کشور خبر داد.
یک پیروزی و یک شکست برای بانوان تیرانداز قم در لیگ دسته اول
یک پیروزی و یک شکست برای بانوان تیرانداز قم در لیگ دسته اول
به گزارش قم نیوز محمد جواد متقیان نژاد اظهار داشت: هفته‌های نهم و دهم لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور روزهای پنج شنبه و جمعه ۳ و ۴ بهمن برگزار شد و حاصل حضور تیم هیئت تیراندازی قم در این مسابقات یک پیروزی و یک شکست بود.

وی افزود: در این مسابقات که در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد تیم تیراندازی قم در مسابقه‌ای از هفته نهم به مصاف تیم اسپوتا رفت و هم در بخش تفنگ بادی و هم در بخش تپانچه بادی موفق شد حریف خود را شکست دهد.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم گفت: این تیم سپس در مسابقه خود از هفته دهم لیگ دسته اول به دیدار تیم دانشگاه آزاد رفت و در هر دو بخش تفنگ و تپانچه نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کرد.

متقیان نژاد بیان داشت: قم در تیراندازی بانوان یکی از قطب‌های فعال کشور به شمار می‌رود به طوری که قم هم در لیگ دسته اول و هم لیگ برتر زنان کشور تیم دارد و بر روی حضور بانوان قمی در تیم ملی در آینده سرمایه گذاری می‌کند.

وی عنوان کرد: در لیگ برتر تیراندازی بانوان نیز ۵ تیم حضور دارند که استان قم دارای امتیاز حضور در میان این ۵ تیم است و ترکیب تین لیگ برتری قم را جمعی از بازیکنان بومی و غیربومی تشکیل می‌دهند و هدف از حضور این تیم، فراهم سازی فرصت رشد برای تیراندازی قم است.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم با اشاره به مشکلات تیراندازی قم تصریح کرد: تیراندازی از نظر مالی در مضیقه است و این مشکلی است که در بدنه ورزش کشور وجود دارد ضمن اینکه در قم نیاز به توسعه فضا و زیرساخت‌ها داریم که این موضوع نیز به طور مستقیم با اعتبار مالی و وضعیت اقتصادی موجود در رابطه است.
انتهای پیام / 137
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب: 85515
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *