۰

وجود 440 پروژه نیمه تمام در استان قم

قم نیوز: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم گفت: در بحث پروژه‌های عمرانی 440 پروژه نیمه تمام در استان داریم که کمتر از 190 پروژه ایجادی و توسعه ای است.
وجود 440 پروژه نیمه تمام در استان قم
وجود 440 پروژه نیمه تمام در استان قم
به گزارش قم نیوز محمود نوربخش امروز با اشاره به وضعیت هزینه کرد اعتبارات هزینه ای در استان قم اظهار کرد: 25 دستگاه در استان با دو هزار و 400 کارمند زیرپوشش این اعتبارات هستند.

وی ادامه داد: در تخصیص اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه ای، تعدد نقاط شهری و روستایی و مساحت در یک استان، اهمیت زیادی دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم افزود: در بحث پروژه‌های عمرانی 440 پروژه نیمه تمام در استان داریم که کمتر از 190 پروژه ایجادی و توسعه ای است، بقیه پروژه‌ها مستمر است که در حال انجام است و کالبدی نیست.

نوربخش کافی نبودن اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را مشکل تمام استان‌ها دانست و تصریح کرد: گاهی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام در استان از ردیف‌ها و اعتبارات ملی استفاده می‌کنیم که این مساله به خصوص در پروژه‌های مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در قم نمود دارد.

وی ادامه داد: بحث تهاتر را برای تامین مالی اجرای پروژه‌ها در استان قم دنبال می‌کنیم، دستگاه‌هایی که از یک سیستم دولتی طلبکار و به یک سیستم دولتی دیگر بدهکار هستند، می‌توانند که متقاضی اسناد تهاتری باشند و پیمانکاران در استان امکان استفاده از این ظرفیت قانونی را دارند، این ظرفیت به خصوص برای شهرداری قم فراهم است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم خاطرنشان کرد: یکی از پیگیرترین استان‌ها در زمینه دریافت اسناد تهاتری، استان قم و یکی از پیگیرترین دستگاه‌ها در استان در این زمینه، شهرداری قم است، و امیدواریم که این پیگیرها منجر به اختصاص بخشی از اعتبارات به قم شود.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۰
کد مطلب: 85394
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *