۰

پیش بینی بارش باران در استان قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد بارش باران و در ارتفاعات بارش برف در استان خواهیم بود.
پیش بینی بارش باران در استان قم
پیش بینی بارش باران در استان قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری و مه آلود و گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم صفر درجه و 10 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 1- درجه و 6 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری و مه آلود، در برخی ساعات بارش باران در ارتفاعات بارش برف و گاهی وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم نیمه ابری و مه آلود است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد بارش باران و برف و وزش باد در ارتفاعات در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان صفر درجه و 5 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب صفر درجه و چهار درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت هفت کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با منفی پنج درجه و منطقه کوشک نصرت با پنج درجه بود.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱
کد مطلب: 85387
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *