۰
به دلیل فراهم نبودن امکان سفر هوایی؛

دیدار تیم شیمیدر قم برابر شهرداری بندرعباس لغو شد

قم نیوز: دیدار تیم شیمیدر قم برابر شهرداری بندرعباس در چارچوب لیگ برتر بسکتبال مردان ایران به دلیل به دلیل فراهم نبودن امکان سفر هوایی لغو شد.
دیدار تیم شیمیدر قم برابر شهرداری بندرعباس لغو شد
دیدار تیم شیمیدر قم برابر شهرداری بندرعباس لغو شد
به گزارش قم نیوز تیم بسکتبال شیمیدر قم قرار بود امروز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور به دیدار تیم شهرداری بندرعباس برود اما فدراسیون بسکتبال اعلام کرد این دیدار برگزار نمی‌شود.

علت لغو این دیدار امکان پذیر نبودن پرواز هواپیماها به مقصد بندر عباس به دلیل وضعیت نامساعد جوی بوده است به طوری که شیمیدر نتوانست برای حضور در این بازی خود را به شهر میزبان برساند و بدین ترتیب این بازی در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

با لغو دیدار شیمیدر و شهرداری بندرعباس، نماینده بسکتبال قم پس از برگزاری مسابقات هفته بیستم ۲ بازی کمتر از سایر تیم‌ها خواهد داشت چنان که پیش از این مسابقه شیمیدر برابر مس کرمان به دلیل برگزاری مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی در کرمان لغو شده بود.

شیمیدر با ۳۱ امتیاز از ۱۸ بازی در حالی تیم پنجم است که یک بازی کمتر از ۴ تیمی دارد که بالاتر از شیمیدر قرار گرفته‌اند البته محمدرضا اسلامی سرمربی تیم شیمیدر تاکید کرده است که پیروزی در این مقطع از لیگ در بازی‌های رودررو با مدعیان اهمیتی ندارد و آنچه مهم است مرحله حذفی است.

شهرداری گرگان، پتروشیمی بندر امام، مهرام تهران و پالایش نفت آبادان ۴ تیمی هستند که با اختلاف یک امتیازی نسبت به یکدیگر اول تا چهارم هستند و شیمیدر ۲ تلاش امتیاز کمتر از تیم رده چهارمی پالایش نفت آبادان دارد.


انتهای پیام/111
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب: 85376
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *