مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم:

محدوده جمکران با مشکل کمبود پارکینگ و پارک‌سوار مواجه است

خبرگزاری موج , 24 دی 1398 ساعت 13:15

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: در محدوده جمکران با معضل کمبود پارکینگ و پارک سوار مواجه هستیم که سازمان مدیریت بحران کشور برای این منظور هزار میلیارد ریال را تخصیص داده ولی هنوز پرداخت نشده است‌.


به گزارش قم نیوز سید محسن میرهادی در شورای حمل‌ و نقل و ترافیک استان که در سالن جلسات معاونت امور عمرانی استانداری برگزار شد، با قدردانی از همکاری های انجام شده برای خدمت رسانی به حاضران در تشییع سردار سلیمانی گفت: در جریان برگزاری این مراسم باشکوه مدیریت جهادی به تمام معنا اتفاق افتاد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با یادآوری اینکه سال گذشته برای جشن های نیمه شعبان ۹۸ ایستگاه صلواتی در مسیر جمکران برپا شد، گفت: برای مراسم تشییع شهدا که تنها یک روز بود، ۶۰ ایستگاه صلواتی استقرار پیدا کرد.

میرهادی اضافه کرد: در این روز ۹۰ هزار لیتر آب آشامیدنی توزیع، و ۲۷ دستگاه ماشین آلات آتشنشانی نیز در حالت آماده باش قرار داشتند.

وی همچنین معضل کمبود پارکینگ و پارک سوار در محدوده جمکران را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: سازمان مدیریت بحران کشور برای این منظور هزار میلیارد ریال را تخصیص داده ولی هنوز پرداخت نشده است‌.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم بیان کرد: بهترین کار برای جلوگیری از ازدحام وسایل نقلیه در محدوده جمکران، ایجاد پارکینگ های متعدد در ورودی های شهر قم است.

انتهای پیام/111


کد مطلب: 85249

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/85249/محدوده-جمکران-مشکل-کمبود-پارکینگ-پارک-سوار-مواجه

قم نیوز
  http://qomnews.ir