۰

جامعه المصطفی: ملت‌های اسلامی راه شهید سلیمانی را ادامه می‌دهند

قم نیوز: جامعه المصطفی در بیانیه‌ای اعلام کرد: استکبار جهانی بداند اگر غیورمردانی همچون سردار سلیمانی را از میان ما گلچین کردند، راه آنان پررهرو خواهد بود و دشمن غدار به زودی تاوان سنگین جنایات خویش را پس خواهد داد.
جامعه المصطفی: ملت‌های اسلامی راه شهید سلیمانی را ادامه می‌دهند
جامعه المصطفی: ملت‌های اسلامی راه شهید سلیمانی را ادامه می‌دهند
به گزارش قم نیوز متن بیانیه جامعه المصطفی به مناسبت 19 دی ماه قیام خونین مردم قم به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

«وَلَا یَطَئُونَ مَوْطِئًا یَغِیظُ الْکُفَّارَ وَ لَایَنَالُونَ مِنْ عَدُوٍّ نَیْلًا إِلَّا کُتِبَ لَهُمْ بِهِ عَمَلٌ صَالِحٌ إِنَّ‌اللَّهَ لَایُضِیعُ أَجْرَالْمُحْسِنِینَ؛

و هیچ گامی که موجب خشم کافران شود، برنمی‏دارند و ضربه‌ای از دشمن نمی‏خورند، مگر این که به واسطه آن، عمل صالحی برای آنها نوشته می‏شود، زیرا خداوند پاداش نیکوکاران را ضایع نمی‏کند». (توبه: 120)

نظام مقدس جمهوری اسلامی، بی‌شک، در دل دوستداران و حامیانش ریشه دوانده و هر ساله، بالنده‌تر و مقتدرتر، به سوی افقی روشن گام برمی‌دارد. این حرکت عظیم و بی‌بدیل در آغاز گام دوم انقلاب، با حفظ مبانی و اصول خود، تعاریفی جدید از مفاهیم انسانی ارائه می‌دهد و اهداف والای خویش را با توجه به اقتضائات روز بازتعریف می‌کند.

قیام مردم قم در 19 دی‌ماه 1356، واکنشی مردمی و از سر سوز انقلابی، نفرت از هتاکی به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و انزجار از رژیمی بود که بی‌توجه به خواسته‌های برحق ملت، بر طی مسیر سراسر اشتباه خویش اصرار می‌ورزید و در این راه، از هیچ کوششی فروگذار نبود و تحسین اربابان خویش را بر مصالح عمومی ترجیح می‌داد.

چاپ مقاله‌ای موهن در روزنامه اطلاعات در 17 دی‌ماه 1356 با امضای جعلی «احمد رشیدی مطلق»، که در آن از «استعمار سرخ و سیاه» سخن رانده و دربردارنده توهین به امام خمینی(ره)، بزرگ‌مرد آزاده و رهبر سرافراز انقلاب اسلامی بود، خون مردم را به جوش آورد و آنان را به خیابان کشاند.

در این روز، مردم قم خروشیدند و اعتراض سرخ خویش را به طرح سیاه اهریمنان نشان دادند و در ادامه نیز مردم شهرهای دیگر، متحدانه و معترضانه، غریو حمایت از رهبر خویش و آرمان‌های او را سر دادند و برگی دیگر بر تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی افزودند و فصل تازه‌ای از تاریخ این ملت گشوده شد.

رژیم پهلوی که شاید چنین خروشی را پیش‌بینی نمی‌کرد، با به خاک و خون کشیدن مردم جان بر کف، دست خویش را به خون پاک مردان، زنان، جوانان و کودکان این سرزمین آلوده ساخت و در حقیقت با این اقدام، زوال خود را رقم زد.

در چهل سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، دشمنان این اندیشه، دل در گرو نابودی این حرکت مقدس و ملت غیور ایران داشته و از هیچ تلاشی برای تحقق آمال و آرزوهای خویش فروگذار نبوده‌اند.

جدیدترین نمونه دشمنی‌ورزی استکبار جهانی با ملت غیور ایران، ترور سردار رشید انقلاب اسلامی، «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی»‌ و جمعی از همرزمانش بود که ملت ایران را داغدار ساخت.

در روزهای پس از این اقدام رذیلانه، ملت ایران، عاشقانه، پیوند قلبی خویش را با این بزرگ‌مرد و آرمان‌های او نشان داده‌اند و در هر کوی و برزن، با قامتی برافراشته، در عزای از دست دادن این سردار دل‌ها رخت عزا بر تن کرده‌اند و اینک فریاد انتقام‌خواهی آنان به گوش همه جهانیان رسیده است.

جامعةالمصطفی‌العالمیه، به رسم هر ساله خویش در سالروز این قیام تاریخی، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره افتخارآفرینان انقلاب اسلامی، بر آرمان‌های تغییرناپذیر انقلاب و پاسداشت آن تأکید می‌ورزد و مردم شریف ایران اسلامی را به تداوم راه شهدای حق و حقیقت فرامی‌خواند و بار دیگر اعلام می‌دارد استکبار جهانی بداند اگر غیورمردانی همچون سردار سلیمانی را از میان ما گلچین کردند، راه آنان پررهرو خواهد بود و دشمن غدار به زودی تاوان سنگین جنایات خویش را پس خواهد داد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۷
کد مطلب: 85088
برچسب ها: جامعه المصطفی
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *