۰

باز هم سقوط اما این بار در فوتبال پایه قم

قم نیوز: در هفته‌های اخیر بیشتر از همیشه اخبار تلخی از هیئت فوتبال به گوش رسیده البته این بار تیم فوتبال پایه جوانان استان به لیگ مناطق کشور سقوط کرد.
فوتبال پایه قم
فوتبال پایه قم
به گزارش قم نیوز تیم فوتبال جوانان افشید که در فصل جاری نماینده استان در لیگ دسته اول جوانان کشور بود در آخرین دیدار خود بازنده اعلام شد تا به لیگ پایین‌تر سقوط کند.

از ابتدای فصل قمی‌ها با بدشانسی امتیازات خود را یکی پس از دیگری از دست دادند و از هفته‌های آخر بقای افشید به اماواگر کشید تا اینکه روز گذشته تیر خلاصی به جوخه فوتبال پایه قم شلیک شد.

درحالی‌که کمیته برگزاری مسابقات فوتبال پایه فدراسیون به علت حساسیت‌های فراوان و عدم شائبه تبانی تأکید بر همزمانی مسابقات داشت این موضوع در قم جدی گرفته نشد تا مسئولان برگزاری بر اساس قوانین و مقررات مسابقات با خاطیان برخورد کنند.

افشیدیها که در هفته پایانی مرحله گروهی در خانه پذیرای گهر درود بودند، رسم میزبانی به‌جا نیاوردند و آمبولانس بازی با تأخیر 30 دقیقه‌ای وارد چمن مصنوعی مجموعه ورزشی جهان‌پهلوان تختی شد تا ناظر بازی دستور لغو آن را صادر کند.

 در شرایطی که حمید نریمان معاون اداره کل ورزش و جوانان و کریم بهرامی رئیس هیئت فوتبال در جایگاه نظاره‌گر این رویداد تلخ برای قم بودند، بنا بر اعلام ناظر به علت محیا نبودن شرایط میزبانی بازی سه بر صفر به سود گهر به پایان رسید و پرونده قمی جهت بررسی بیشتر به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد.

احسان کریمی درباره اتفاقات رخ‌داده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم ، اظهار داشت: ناظر مسابقه به علت نبود آمبولانس در کنار زمین مسابقه اجازه کار به داوران را نداد و تا دقایقی انتظار حضور آمبولانس را کشیدیم که در نهایت با تأخیر سی‌دقیقه‌ای آمد.

سرمربی جوانان افشید گفت: ابتدا ناظر تمایل به برگزاری مسابقه داشت اما به علت حساسیت فراوان دیدارهای پایانی این مرحله، مسابقات باید به‌صورت همزمان به انجام می‌رسید.

وی افزود: هماهنگی‌های بازی‌ها همیشه بر عهده هیئت فوتبال بوده و باشگاه تنها هزینه‌های آن را پرداخت می‌کند حالا نمی‌دانم ایراد کار از کجا بوده است.

گفتنی است، این ماجرا در حالی رخ می‌دهد که این تیم در فصل گذشته از لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط کرد و حالا نیز راهی لیگ مناطق شده است که عملاً می‌توان گفت منحل خواهد شد.

شاید قرار است، فوتبالیست‌های این شهر هیچ امیدی به پرطرفدارترین رشته ورزشی دنیا نداشته باشند و تا ابد حسرت شهرهای کوچک و بزرگ بر دل آن‌ها بماند.

سرنوشت یک نسل جوان و نوجوان فوتبالی تباه می‌شود و آن‌ها نیز همچون سایر فوتبالیست‌های قمی باید آرزوی فوتبالیست حرفه‌ای شدن را تا همیشه به دل داشته باشند یا از دیار خود کوچ کنند.

هیئت فوتبال استان قم، این روزها شرایطی بدتر از همیشه را دنبال می‌کند در زمینهٔ فوتسال و فوتبال بهرامی و تیم اجرایی‌اش شکست سنگینی متحمل شده‌اند که به نظر می‌رسد هیچ راه برگشتی ندارد.

اما نکته جالب‌توجه دقیقاً آنجاست که مراجع نظارتی و اداره کل ورزش و جوانان خود را از تمام رویدادهای تلخ فوتبال جدا کرده و هیچ اظهارنظری درباره آن ندارند.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹
کد مطلب: 84330
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *