۰

مجوزهای بی‌نام سرمایه‌گذاری در قم صادر می‌شود

قم نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: با توجه به بررسی‌های که انجام‌شده برای نخستین بار در کشور فرصت‌های سرمایه‌گذاری به سندها و مجوزهای بی‌نام تبدیل شود تا سرمایه‌داران از پروسه طولانی اداری رهاشده و مستقیم وارد میدان تولید شود.
مجوزهای بی‌نام سرمایه‌گذاری در قم صادر می‌شود
مجوزهای بی‌نام سرمایه‌گذاری در قم صادر می‌شود
به گزاش قم نیوز مهرداد غضنفری ظهر امروز در نشست  خبری که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به برنامه‌های اقتصادی کشور و استان بر اساس دغدغه‌های رهبری و شعار سال اظهار داشت: با توجه به شعار امسال که رونق تولید نام‌گذاری شده، برای تمام دستگاه‌های اقتصادی تکالیفی تعیین‌شده و در قالب اسناد مشخص به دستگاه‌ها ابلاغ‌شده است.

وی نمونه اسناد تهیه‌شده برای دستگاه‌های دولتی را سند سرمایه‌گذاری، سند اشتغال استان و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی نام برد و افزود: برنامه‌های تهیه‌شده در قالب 7 راهبرد و 30 برنامه تکلیفی برای دستگاه‌های اجرایی استان تعریف و ابلاغ‌شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم ادامه داد: در سند اشتغال بیش از 4 هزار میلیارد تومان امکان سرمایه‌گذاری بوده و بیش از 13 میلیارد تومان در این حوزه سرمایه‌گذاری شده است.

وی از 83 فرصت سرمایه‌گذاری در استان قم نام برد و گفت: با توجه به بررسی‌های که انجام‌شده برای نخستین بار در کشور فرصت‌های سرمایه‌گذاری به سندها و مجوزهای بی‌نام تبدیل شود تا سرمایه‌داران از پروسه طولانی اداری رهاشده و مستقیم وارد میدان تولید شود.

غضنفری از تبدیل  12 فرصت سرمایه‌گذاری به مجوز بی‌نام خبر داد و تصریح کرد: با وجود 13 هزار میلیارد تومان فرصت سرمایه‌گذاری در استان برای تکمیل سرمایه‌گذاری، بهترین بسترسازی برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی فراهم‌شده است.

وی با تأکید بر حضور بخش خصوصی در عرصه‌های سرمایه‌گذاری