از امروز ۲۳ آذرماه؛

ثبت نام برای شرکت در آزمون پذیرش جامعه الزهرا(س) آغاز شد

خبرگزاری مهر , 23 آذر 1398 ساعت 20:12

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(س) گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون جامعه الزهرا(س) از ۲۳ آذرماه آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه دارد که ویژه طلاب ایرانی است.


به گزارش قم نیوز حجت الاسلام اباذر عمرانی فر ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در جامعه الزهرا(س) برگزار شد، اظهار داشت: ثبت نام پذیرش برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از امروز ۲۳ آذرماه آغاز و همه شرایط شرکت در آزمون نیز در سامانه paziresh.jz.ac.ir بارگذاری شده است.

وی با بیان اینکه زمان دریافت کارت شرکت در آزمون از یکم تا هشتم اسفندماه است، افزود: آزمون در نهم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

معاون پذیرش جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: این آزمون در سراسر کشور برگزار می‌شود مگر اینکه در برخی استان‌ها تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسد.

وی گفت: در تلاشیم که نتایج آزمون ۲۵ فروردین ماه اعلام شود و زمان مصاحبه نیز هنگام اعلام نتایج آزمون به اطلاع پذیرفته شدگان می‌رسد.

حجت الاسلام عمرانی فر اظهار داشت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جامعه الزهرا(س) و انتخاب منوی پذیرش و یا با ورود سامانه پذیرش ثبت نام کنند.

وی گفت: داوطلبان در صورت ابهام در نحوه ثبت نام ابتدا به سامانه پشتیبانی سنجش و پذیرش مراجعه کنند و در صورت مرتفع نشدن ابهامات از روز شنبه تا چهارشنبه روزهای ثبت نام از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با شماره ۰۲۵۳۲۱۱۲۲۲۲ تماس حاصل کنند.

معاون پذیرش جامعه الزهرا(س) ابراز کرد: در مقطع سطح سه تعداد سه گرایش و رشته وجود دارد که یکی از رشته‌هایی که برای امسال اضافه شده است مدیریت آموزشی است که به سه شیوه ارائه می‌شود.

وی گفت: کسانی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه‌ها کسب کرده‌اند، بیش از ۱۰۰ رشته دانشگاهی همسو با رشته‌های جامعه الزهرا(س) در نظر گرفته شده است که در این صورت می‌توانند در آزمون پذیرش مقطع سطح سه شرکت کنند.

حجت الاسلام عمرانی فر عنوان کرد: همه فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) و مدرسه عالی شهید مطهری می‌توانند بدون محدودیت در رشته کارشناسی ارشد شرکت کنند.

وی گفت: کلیه دانش آموزان دوره دوم دبیرستان در رشته معارف اسلامی از امتیازات ویژه‌ای در پذیرش جامعه الزهرا(س) برخوردار هستند.

معاون پذیرش جامعه الزهرا(س) ابراز کرد: در بخش بین الملل پذیرش در مقطع سطح ۲ در طول سال فعال است و در مهر و دی ماه نیز پذیرش ها انجام خواهد شد.

وی گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون جامعه الزهرا(س) از ۲۳ ام آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه می‌یابد که ویژه طلاب ایرانی است و فقط در مقطع سطح ۲ داوطلبان غیر ایرانی که ساکن در شهر قم به همراه سرپرست باشند و همچنین دارای مدارک تحصیلی ایرانی باشند به شرط داشتن گذرنامه با اعتبار یکسال می‌توانند شرکت کنند.
انتهای پیام / 137


کد مطلب: 84308

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/84308/ثبت-نام-شرکت-آزمون-پذیرش-جامعه-الزهرا-س-آغاز

قم نیوز
  http://qomnews.ir