۰

ساخت ۲ هزار مزار بحران در آرامستان بهشت معصومه(س)

قم نیوز: مدیرعامل سازمان آرامستان بهشت معصومه شهرداری قم از ساخت 2 هزار مزار بحران در آرامستان بهشت معصومه(س) خبر داد.
ساخت ۲ هزار مزار بحران در آرامستان بهشت معصومه(س)
ساخت ۲ هزار مزار بحران در آرامستان بهشت معصومه(س)
به گزارش قم نیوز عبدالحمید وکیلی به پروژه ساخت ۲ هزار مزار در قطعه بحران آرامستان بهشت معصومه(س) اشاره و بیان کرد: این پروژه برای مواقع بحرانی احداث شده تا در آن زمان مورد بهره برداری قرار بگیرد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌ بهشت معصومه شهرداری قم افزود: احداث مزار شهدای گمنام گلزار شهدای بهشت معصومه(س) نیز از دیگر اقداماتی است که در این آرامستان صورت گرفته است.

وکیلی همچنین برون سپاری برخی خدمات سازمان بهشت معصومه(س) را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: آمبولانس‌های درون شهری، آمبولانس‌های برون شهری، نصب سنگ مزار، سالن‌های اجتماعات و سوگواری، گل فروشی و تشریفات مجالس از خدماتی است که برون سپاری شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خویش از شناسایی جامعه هدف مخاطبان در روابط عمومی این مجموعه خبر داد و بیان کرد: بر همین اساس یک طرح فرهنگی ۸۰ صفحه ای تدوین شد که در این راستا ورود به مباحث رسانه ای نخستین گامی بود که برداشته شد و تصمیم براین شد تا مستندات رسانه ای از مراسم‌های گوناگون آرامستان ها تولید و در شبکه‌های گوناگون پخش شود.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌ بهشت معصومه شهرداری قم ادامه داد: یکی از موضوعاتی که از آن فیلم مستند تولید می‌شود به تشریفات درگذشتگان اختصاص دارد که در شبکه استانی نور و شبکه‌های سراسری پخش شد.

انتهای پیام/ 110
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب: 84069
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *