۰

عضو هیئت‌ رئیسه مجلس: فتنه اخیر سازماندهی شده بو‌د

قم نیوز: عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضور از طیف و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی در قم نشان می‌دهد که هرکجا مردم احساس کنند که خطر برای نظام و انقلاب وجود داشته در صحنه هستند.
عضو هیئت‌ رئیسه مجلس: فتنه اخیر سازماندهی شده بو‌د / ‌با حضور مردم توطئه‌های دشمن راه‌ به جایی نخواهد برد‌
عضو هیئت‌ رئیسه مجلس: فتنه اخیر سازماندهی شده بو‌د / ‌با حضور مردم توطئه‌های دشمن راه‌ به جایی نخواهد برد‌
به گزارش قم نیوز احمد امیرآبادی در حاشیه راهپیمایی مردم قم در حمایت از امنیت کشور با اشاره به سیل خروشان حضور مردم قم در راهپیمایی اظهار داشت: حضور از طیف و اقشار مختلف مردم نشان می‌دهد که هر کجا مردم احساس کنند که خطر برای نظام و انقلاب وجود داشته در صحنه هستند.

وی با بیان اینکه مردم همیشه صحنه و سیل خروشان مردم نشان از حمایت ملت ایران از آرمان‌ها انقلاب است، ابراز کرد: مردم با حضور در این راهپیمایی ثابت کردند که صف میهن دوستان از اغتشاشگران جداست.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حضور مردم در این راهپیمایی نشان می‌دهد علی‌رغم اینکه مردم به برخی از تصمیمات دولتمردان گلایه و اعتراض داشته و ناراحت هستند ولی هیچ‌گاه از حمایت نظام، انقلاب و رهبرشان دست بر‌نمی‌دارند.

وی به فتنه آمریکایی و اسرائیلی در حوادث اخیر اشاره کرد و گفت: این کشورها دست از هذیان‌گویی بردارند و بدانند نقشه‌های تغییر آنان با حضور چنین مردم در صحنه‌ای که برای نظام خون و جوانان داده‌اند راهی به جایی نخواهد برد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵
کد مطلب: 83745
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *