برنامه روز نخست اکران آثار جشنواره «فیلم کوتاه تهران» در قم

خبرگزاری فارس , 21 آبان 1398 ساعت 19:12

در روز نخست برگزاری همزمان آثار جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، سه فیلم مستند، هشت فیلم تجربی و چهار فیلم داستانی در سینما آوینه قم به روی پرده می‌رود.


به گزارش قم نیوز سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران همزمان با سراسر کشور به مدت دو روز در قم برگزار می‌شود.

آثار این جشنواره در 6 سانس 15، 17 و 19 در روزهای سه‌شنبه 21 آبان و چهارشنبه 22 آبان به میزبانی سینمای آوینه قم اکران می‌شود.

در نخستین روز، سه فیلم مستند، هشت فیلم تجربی و چهار فیلم داستانی به روی پرده می‌رود.

در بخش مستند، فیلم‌های «آقای خیابان» به کارگردانی مازیار کاظمی، «شما زنده‌اید آقای بدیعی» به کارگردانی مسعود عین آبادی و «گالین» به کارگردانی عزت الله پروازه در سانس 15 اکران می‌شود.

در بخش تجربی، فیلم‌های «برف‌های سپید سرگردان» به کارگردانی محمدرضا وطن دوست، «آقای ایکس» به کارگردانی سیاوش نجف پور فرد، «سایه‌های سنگین کلاغ» به کارگردانی بهنام اسداللهی، «تا ابد سکوت» به کارگردانی سامان آریان پور، «مالوم» به کارگردانی احسان سلطانی، «جنگ و صلح» به کارگردانی احسان میرزایی، «رو _یا_رو» به کارگردانی سید علیرضا حسینی و «تقاطع» به کارگردانی حسن وحدانی آبریز در سانس 17 به روی پرده می‌رود.

همچنین در بخش داستانی، فیلم‌های «نفر سوم» به کارگردانی پویا امین پوری، «شوان» به کارگردانی بیژن زرین، «سونا» به کارگردانی مریم مهدیه، «جذر بیست سالگی» به کارگردانی رقیه توکلی و «مادر برفی» به کارگردانی مرجان خسروی در سانس 19 اکران خواهد شد.

انتهای پیام/ 137


کد مطلب: 83535

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/83535/برنامه-روز-نخست-اکران-آثار-جشنواره-فیلم-کوتاه-تهران-قم

قم نیوز
  http://qomnews.ir