۰

تقدیر جامعه مدرسین از تلاش جهادی مدیر حوزه ‌های علمیه

قم نیوز: عملکرد مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور با حضور آیت الله اعرافی در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تقدیر جامعه مدرسین از تلاش جهادی مدیر حوزه ‌های علمیه
تقدیر جامعه مدرسین از تلاش جهادی مدیر حوزه ‌های علمیه
به گزارش قم نیوز آیت الله علیرضا اعرافی با حضور در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت حوزه‌های علمیه به سؤالات رئیس و اعضای محترم جامعه مدرسین پاسخ داد.

در این جلسه که به ریاست آیت‌الله یزدی برگزار شد، ابتدا مدیر حوزه های علمیه گزارشی از اهم طرح‌ها و اقدامات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه ارائه کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با تشریح اصلاحات و تغییرات اعمال‌شده در روند اجرایی و مدیریتی حوزه‌های علمیه سراسر کشور در دوره مدیریت جدید، مسیر پیش رو را روشن و در حال پیشرفت معرفی کرد.

اعرافی با تأکید بر ضرورت احیای رقبات و موقوفات حوزه ابراز کرد: دست‌کم هشت چالش اساسی پیش روی حوزه شناسایی شده که بیان آن‌ها در زمان محدود این جلسه مقدور نیست و لازم است چندین جلسه برای بحث و بررسی آن‌ها اختصاص یابد بنابراین درخواست می‌شود جلسه دیگری به این امر اختصاص داده شود تا در خدمت اعضای محترم جامعه مدرسین باشیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با پیگیری و تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» و مراجع عظام تقلید «دامت برکاتهم» بتوانیم در گام دوم انقلاب حوزه علمیه‌ی تراز تمدن اسلامی داشته باشیم.

پس از ارائه گزارش مدیر حوزه‌های علمیه، رئیس و اعضای محترم جامعه مدرسین از اهتمام و کوشش جهادی مدیر حوزه‌های علمیه تقدیر و تشکر کردند.

در پایان جلسه نیز مقرر شد طبق درخواست مدیر محترم حوزه‌های علمیه، ارائه گزارش عملکرد مدیریت حوزه در جلسات آتی شورای عالی جامعه مدرسین ادامه یابد.

در حاشیه این جلسه نمایشگاهی از مهم‌ترین طرح‌ها و برنامه‌های مرکز مدیریت در دوره‌ی مدیریت جدید برگزار شد و اعضای جامه مدرسین از آن بازدید کردند.

انتهای پیام/ 110
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب: 83426
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *