۰

عضو خبرگان رهبری: تلاش در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب جلوه‌ای از انتظار است

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری تلاش در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب را جلوه‌ای از انتظار خواند وگفت: انقلاب مقدمه مهدویت و جهانی‌شدن اسلام است که برای تحقق آن مستلزم مدیریت و حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های آن هستیم.
عضو خبرگان رهبری: تلاش در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب جلوه‌ای از انتظار است
عضو خبرگان رهبری: تلاش در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب جلوه‌ای از انتظار است
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام‌ محمود عبداللهی با اشاره به نظر روایی نسبت به واژه انتظار اظهار داشت: انتظار برخلاف ذهنیت‌ها با عنوان یک عمل و درواقع افضل الاعمال شناخته‌شده حال‌آنکه انتظار واقعی از یک‌جهت اثباتی و یک‌جهت نفی‌ای برخوردار است؛ جهت اثباتی انتظار آماده‌سازی جامعه جهانی منتظر در مسیر آرمان‌ها و ارزش‌ها و اهداف امام زمان است.

عضو مجلس خبرگان رهبری محوریت مهدویت را تزکیه و خودسازی شخصی درون خانواده دانست و تصریح کرد: برای حفظ آرمان‌های انقلاب و عزت اسلامی ازیک‌طرف و مبارزه در برابر استکبار جهانی، تهاجم فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و هر آنچه در تضاد این ارزش‌هاست باید تلاش کرد.

 وی تلاش در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب را جلوه‌ای از انتظار خواند و یادآور شد: انقلاب مقدمه مهدویت و جهانی‌شدن اسلام است که برای تحقق آن مستلزم مدیریت و حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های آن و نفی هر آنچه استکبار جهانی با خود به همراه دارد هستیم.

عبداللهی با اشاره به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری خطاب به جوانان افزود: شما باید با حراست از انقلاب خود آن را با حرکتی انقلابی مقدمه و تمدن سازی برای رسیدن به جامعه مهدوی که آرمان بزرگ تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی است نزدیک کنید.

وی در بیان معنای واژه انتظار آن را برابر جهاد دانست و گفت: برای برداشتن گام‌های استوار در آینده باید گذشتگان را درست شناخت بنابراین هر گامی که در راستای انتظار مهدوی برداشته شود خود مصداق جهاد فی سبیل الله است لذا جهاد فرهنگی، اقتصادی و سیاسی انتظار مساوی با جهاد است.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸
کد مطلب: 83405
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *