۰
نویسنده و تهیه کننده صدا و سیما:

ترویج ازدواج آسان در جامعه نیازمند فعالیت مستمر رسانه ای است

قم نیوز: نویسنده و تهیه کننده صدا و سیما گفت: فعالیت مستمر رسانه ای در جهت فرهنگ سازی مطلوب از جمله الزامات ترویج ازدواج آسان در سطح جامعه است.
ترویج ازدواج آسان در جامعه نیازمند فعالیت مستمر رسانه ای است
ترویج ازدواج آسان در جامعه نیازمند فعالیت مستمر رسانه ای است
به گزارش قم نیوز محدثه رییس عبداللهی با اشاره به این که ماه ربیع الاول به عنوان ماه شادی و سرور اهل بیت(ع)، فرصت خوبی جهت توجه به سنت اصیل ازدواج و ترویج این موضوع است، اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر بسیاری از جوانان به علت مشکلات فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی، شرایط ازدواج ندارند و عده ای دیگر نیز گویا اولویت شان این مساله نیست در حالی که یکی از مباحث بسیار مهم و مبنایی در جامعه اسلامی، توجه به همین قضیه است.

وی افزود: گرچه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی باید جزو برنامه های دارای اولویت دولت و مجلس قرار گیرد، اما در عین حال نباید از مشکلات فرهنگی در این باره غافل شد به خصوص این که در دنیای کنونی، فضای مجازی گاهی در جهت خلاف ترویج ازدواج آسان و به موقع عمل می کند.

این کارشناس مسایل فرهنگی همچنین گفت: در این بین، باید از ظرفیت شبکه های اجتماعی و به خصوص رسانه ملی در راستای ترویج ازدواج آسان و بهنگام استفاده کرد تا به تدریج شاهد گرایش نسل جوان به این مساله باشیم.

وی بیان داشت: علاوه بر تولید برنامه های رسانه ای و محتواهای تبلیغی و ترویجی در این باره، یکی از اصول مهم در این جهت، استمرار فعالیت های رسانه ای و به خصوص بهره گیری از عنصر خلاقیت است که متاسفانه گاهی ما در این باره دچار ضعف هایی هستیم که باید آن را برطرف کنیم.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱
کد مطلب: 83403
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *